Електрична енергија

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
AIRELEC ML 25
КОНВЕКТОР Вградлив електричен панел Моќност 2500 W Модерен дизајн Потрошувачка 2 КW/H Бела боја ..
5,890ден
AIRELEC PARIS ELEC 25
КОНВЕКТОР Вградлив електричен панел Моќност 2500 W Модерен дизајн Потрошувачка 2 КW/H Бела боја     ..
5,890ден
DIMPLEX FX20V
ГРЕАЛКА ЗА ВО БАЊА Моќност: 2 kW Лесно оперирање Неонски индикатор Термостат ..
3,399ден
DIMPLEX PLX 30
КОНВЕКТОР Термостат со висока прецизност Програмер за до 24 часа Водоотпорен Можност за прикацуње на зид Може да се користи за комерцијални и домашни потреби Моќност: 3 kW ..
7,390ден
KUMTEL 2035
КВАРЦНА ПЕЧКА Моќност: 2000 W ..
1,399ден
KUMTEL 2700
КВАРЦНА ПЕЧКА Моќност: 2000W 3 греачи 3 нивоа на регулација ..
1,799ден
KUMTEL 2710
КВАРЦНА ПЕЧКА Мокност: 2000W   ..
1,899ден
KUMTEL 2832
КВАРЦНИ ПЕЧКИ Heat Settings : 3 Level Power : 1800 W   ..
999ден
LEOV KG-1
КВАРЦНА ПЕЧКА Димензии: 710*650*110 мм Тежина: 6 кг Моќност: 2600 W Термостат ..
1,690ден
LIAL Carbon Heater LIA 2800 C
КВАРЦНА ПЕЧКА Моќност: 4 x 700 = 2800 W Термостат, автоматско исклучување Безбедносен прекинувач Карбонски грејачи со долг век на користење – 6000 h Карбонскиот грејач не го суши воздухот Ефикасно греење со заштеда на енергија ..
3,800ден
LIAL LIA 2500C Economic line
КОНВЕКТОР 2500 watt (1250W + 1250W) Капацитет на греење: до 25 m2 IPX 4 Заштита од вода  Водоотпорен прекинувач Безбедносен прекинувач Термостат Вклучени држачи за на ѕид Вклучени ногарки ..
2,099ден
ROWENTA SO8010F0
КАЛОРИФЕР Моќност: 2000 W Димензии: (Ш*Д*В) 34.2*24.8*20.8 cm Боја: Црна Бучност: 47 dB Функција: Eco energy ..
3,290ден
ST BH-1500QJ
КВАРЦНА ГРЕАЛКА • Ѕидна греалка за во бања • Кварцна • 1500W • Водоотпорна • Вклучување со повлекување • 2/3 кварцни елементи ..
1,299ден
ST BH-2000FJ
ГРЕАЛКА ЗА ВО БАЊА • Superior technology • Ѕидна Греалка за во бања • Вентилаторска • Водоотпорна • 2000W • сушач за пешкири • прилагодлив термостат • две нивоа на моќност: 1000/2000W • заштита од прегревање ..
2,699ден
ST HLW-275F Ѕидна клима греалка
ЅИДНА КЛИМА ГРЕАЛКА • 2000W • две нивоа на греење: 1000/2000W • тајмер • заштита од прегревање • светлосни индикатори • далечински управувач • Димензии 45x13x19.5cm ..
1,999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012