Греалки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
DIMPLEX FX20V
ГРЕАЛКА ЗА ВО БАЊА Моќност: 2 kW Лесно оперирање Неонски индикатор Термостат ..
3,399ден
ROWENTA SO8010F0
КАЛОРИФЕР Моќност: 2000 W Димензии: (Ш*Д*В) 34.2*24.8*20.8 cm Боја: Црна Бучност: 47 dB Функција: Eco energy ..
3,290ден
ST BH-2000FJ
ГРЕАЛКА ЗА ВО БАЊА • Superior technology • Ѕидна Греалка за во бања • Вентилаторска • Водоотпорна • 2000W • сушач за пешкири • прилагодлив термостат • две нивоа на моќност: 1000/2000W • заштита од прегревање ..
2,699ден
ST HLW-275F Ѕидна клима греалка
ЅИДНА КЛИМА ГРЕАЛКА • 2000W • две нивоа на греење: 1000/2000W • тајмер • заштита од прегревање • светлосни индикатори • далечински управувач • Димензии 45x13x19.5cm ..
1,999ден
VIVAX HOME FH-2050
КАЛОРИФЕР модел FH-2050, калорифер моќност 2000 W два степена на моќност: 1000/2000W променлив термостат заштита од прегрејување ..
649ден
Tajfun Rade Koncar
ТАЈФУН греалки со Капацитет од: 9 kw, 6 kw, 3,5 kw вентилатор  регулација на температура   степен на заштита IPX 4. сигурносен прекинувач автоматски термостат Производител: Раде Кончар ..
5,199ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012