Печки

Печки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ALFA PLAM LUCA
ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ДУВАЛКА - ALFA PLAM LUCA Моќност - 8kW Димензии во мм Ш*Д*В - 500*490*955 Димоводник - ф80 Потрошувачка на пелети мин/мах - 0,82/2,03 кг/ч Капацитет на резервоарот - 23 кг Максимално работно време с..
46,300ден
BLIST OPTIMA 8
ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ДУВАЛКА - BLIST OPTIMA 8   Димензии: 515 x 565 x 1130 mm Тежина нето/бруто: 120/140 кг Капацитет на резервоарот за пелет: 23 кг Електрична сила во фаза на палење: 390 W Електрична сила во фаза на работа:..
39,890ден
MBS PELET 10
ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ДУВАЛКА - MBS PELET 10 Моќност: 10KW Димензии(В/Ш/Д): 980 x 570 x 500mm Влезна моќност на електричен дел: 0,5 KW Капацитет на греење: 50 – 66m2 Тежина: 114,5 kg Пречник на димовод: Ø80mm ..
40,499ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012