Климатизација

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
INVENTOR NEMESIS N2VI32 - 12WiFi/ N2VO32 - 12
Енергетска класа: A+++   Плазма Јонизатор   R32 Нов еколошки фреон за намалени трошоци за одржување   Wi-Fi Ready   Капацитет на ладење:  3,51 kWh   (3400 - 13010 Btu/h)   Капацитет на греење:  3,81 kWh  &nb..
29,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012