Касетни

Касетни

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
INVENTOR  V4MCI-36UR/V4MRS-36 INVERTER
INVENTOR Касетна клима ИНВЕНТОР V4MCI-36UR/V4MRS-36 INVERTER  Капацитет на ладење:  16,12 kWh   (54000 Btu/h) Капацитет на греење:  18,02 kWh   (62000 Btu/h) Сезонскa ефикасност (Во согласност со EN14825) Енергетска класа при ладење: &nbs..
115,000ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012