Парапетни

Парапетни

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
VIVAX ACP-18CT50AERI
Капацитет на ладење 5270 W (4700-6320W) Капацитет на греење 5570 W (5010-6680W) Фреон R410 Енергетска класа на ладење A+ Енергетска класа на греење A EER коефициент 5.6 COP коефициент 3.8 Sleep mode Auto swing Memory function(auto restart)..
39,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012