Компресори за воздух

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
КОМПРЕСОР 25Л   Лесен и компактен компресор уљен 25 литарски резервоар електронска заштита и анти шок заштита Овој модел го намалува притисокот. Како предности на овај модел се подобрено ладење и подобра заштита од прегревање Препрачлив е за до..
9,490ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012