Тримери

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
 AGRINA AG202
Карактеристики -Електричен тример -250W -11000 r/min -Дијаметар 220 мм -1.3мм конец   ..
1,200ден
AGRINA AG520
Карактеристики -Тример со Бензински Мотор -Максимална Сила 1.6Kw/7500r/min -Брзина на лер 3000r/min -Ширина на сечење за ножот 255мм -Ширина на сечење за тримерот 440м -Волумен на резервоар 12L   ..
7,000ден
Black + Decker GL360
Black+ Decker GL360 Карактеристики + Предности Втора рачка за зголемена рамнотежа и удобност Лесен и двојно предаден стринг тример; удобен и лесен за употреба Едноставно управување со каблите Моќен 350W мотор и 25cm за сечење за ефикасно намалување на малите градини   ..
2,998ден
Black+Decker ST4525
Black + Decker ST4525 Тример Карактеристики + Предности Напојуван со E-Drive - Висок степен на вртежен момент и 450W моќност преку тешки обрасната површина брзо без затнување. AFS® - Автоматски единечен систем за довод на вода, ви заштедува време и напор Trim 'n' Edge® - Лесно се преобр..
4,499ден
Iskra XY-BC415
Iskra XY BC415 Бензиска моторна коса   ..
7,790ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012