Ножици за ограда

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
SAFUN SF7A602
Сечило од 50 cm Распон меѓу сечилата 16 mm Погодно за помали огради Лесна и балансирана за зголемен комфорт и контрола Трајно и остро метално сечило ..
3,500ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012