Пила

Пила

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH AKE 35S
BOSCH AKE 35S Електрична пила 2 години гаранција Снага на мотор-1800 W Должина на сечиво-35cm Брзина на ланец-9m/s Ланец-Хром Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва SDS промена на ланец без алат Резервоар за масло-(200ml) со индикатор за ни..
9,190ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012