Радио касетофони сo CD

Радио касетофони сo CD

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
VIVAX CD-57
РАДИО ВИВАКС Звучници [W]: 2x 2 далечинско, CD/MP3 player, USB, SD card Напојување: 220V ..
3,399ден
VIVAX CD103B
Тип на микро линија Излезна моќност 8W Оптика CD плеер Поддржани ЦД-а ЦД, ЦД-Р / -РВ USB 1 Слот за мемориска картичка SD MP3 формати за репродукција Радио приемник FM Меморија за станици 30 Bluetooth Да Аналоген аудио влез 1 Излез за слушалки Да Дим..
3,199ден
VIVAX CD108B
Производител VIVAX Белата боја, црна ЦД репродукција да Далечински управувач тоа касета не MP3 репродукција да RDS не Моќност (W) 2 x 3 W Влезови (USB / мемориска картичка / AUX) USB ..
2,700ден
VIVAX CD108W
Производител VIVAX Белата боја, црна ЦД репродукција да Далечински управувач тоа касета не MP3 репродукција да RDS не Моќност (W) 2 x 3 W Влезови (USB / мемориска картичка / AUX) USB ..
2,700ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012