Мебел

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
T+Д+Ф САНИ ДЕЛУКС
Удобна седечка гарнитура со модерен нордиски дизајн со специфичен дизајн на  дрвени ногарки во натур боја. Составена е од тросед, двосед и една фотелја. На сите три елементи нема механизми за спиење што придонесува за уште поголема удобност во седењето и поголемо..
32,399ден
АГОЛ ГО
Широк избор на бои и еко кожи. Гарнитурата има механизам за спиење и кутија за постелнина. Дим: 278/170 ..
28,350ден
АГОЛ ГОЛИНО
Широк избор на бои и еко кожи. Гарнитурата има механизам за спиење и кутија за постелнина. Дим: 283/173 ..
28,879ден
АГОЛ ЛЕСТЕР + ТОПЕР(НАДДУШЕК)
Широк избор на бои и еко кожи. Гарнитурата има механизам за спиење и кутија за постелнина. Дим: 275/215 ..
31,499ден
АГОЛ ЛОРД
Аголната гарнитура Лорд со својата удобност во седењето дава нова димензија во Вашата дневна соба.  Со неколку лесни потези оваа гарнитура се претвора и во удобен лежај за спиење. Во составот на оваа гарнитура имате и дел каде можете да ја оставате Вашата постелн..
30,330ден
АГОЛ МАКАН
Широк избор на бои и еко кожи. Гарнитурата има механизам за спиење. Дим: 393/212/163 ..
33,300ден
АГОЛ РИО
Со одбирањето на оваа аголна гарнитура ќе имате парче мебел  кое брзо ке стане  Ваше омилено место во куќата. Агол РИО се претвора во удобен лежај за спиење, а во составот на оваа гарнитура има и дел каде можете да ја оставате Вашата постелнина. * Можност за одбирање ..
28,799ден
АГОЛ ХАВАНА
Луксузно изработена гарнитура со хромирана ногара и механизам за спиење со помош на копче. Дим: 330/270  ..
87,600ден
БОКСПРИНГ ДОСС
Лежајот ДОСС на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина, додека на задниот дел од лежајот имате две фиоки кои ќе Ви послужат да ги оставите Вашите работи кои треба да Ви бидат на дофат во текот на ноќта. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек ко..
0ден
БОКСПРИНГ СМАРТ СО 4 ФИОКИ
Лежајот Смарт на страничните делови има 4 фиоки кои Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 цм мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. &nbs..
0ден
БОКСПРИНГ СОХО
Лежајот Сохо на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. Висина на д..
0ден
ДВОСЕД СЕНДИ
Удобни седечки елементи за дневна соба со ултра модерен дизајн и перфектна удобност за седење. Димензии на двосед 185х95 см ..
13,680ден
ДЕТСКА СОБА КИДО
Димензии: - лежај со табла: 99 х 209 х 80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - ормар: 120 х 54 х 183 cm - биро: 120 х 60 х 115 cm - натказна: 45 х 35 х 38 cm Боја: Сонома Даб со Бела Софт и принт Изработка: Висококв..
23,900ден
ДУШЕК АЛ ДЕЛУКС
Карактеристики и состав: -Целосно ортопедски душек со слоеви на пена и памучен мек филц кои ја зголемуваат удобноста при спиење. -Висина: 30цм -Стандард димензии: 200х90 = 7.500ден 200х160 = 12.500ден 200х180 = 13.500ден -Можност за изработка на димензии 190х90, 190х160, 190х1..
0ден
ДУШЕК АЛ НАТУРА
Карактеристики и состав: -Душекот е идеален за оние кои преферираат спиење на тврдо поради тврдиот еластичен слој. -Херкул систем на пружирање(жичано јадро) -Висина: 23цм -Стандард димензии: 200х90 = 3.300ден 200х160 = 6.600ден 200х180 = 7.000ден -Изработка на димензии 190х90,..
0ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012