Ормари

Ормари

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
МАТИС АПОЛОН ПА 1-О МДФ
Дим: 50/37/209 ..
8,900ден
МАТИС АПОЛОН ПА-1
Ормарот е изработен од оплеменета иверка со дебелина од 18мм. Функционален и едноставен може да се вкопи секаде во вашиот дом. Ормарот е со полици и фиока во долниот дел. Можност за избор на бои бела, бука, венге, храст и цреша. Димензии: 50 / 37 / 209 ..
6,350ден
МАТИС АПОЛОН ПА-1 МДФ
Дим: 50/37/209 ..
7,700ден
МАТИС АПОЛОН ПА-6 МДФ
Дим: 25/37/209 ..
5,804ден
МАТИС АТИНА А-1
Ормарот е изработен од оплеменета иверка со дебелина од 18мм. Функционален и едноставен може да се вкопи секаде во вашиот дом. Ормарот е со полици и фиока во долниот дел. Можност за избор на бои бела, бука, венге, храст и цреша. имензии: 50 / 37 / 209 ..
6,550ден
МАТИС КОМОДА АПОЛОН ПА-3
ДИМЕНЗИИ : 50/37/95 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
3,710ден
МАТИС КОМОДА РОМА 1
ДИМЕНЗИИ: 75/37/95 ВО БОЈА : БЕЛА, ХРАСТ, ВЕНГЕ, ЦРЕША И БУКА ..
3,870ден
МАТИС КОМОДА РОМА 150
ДИМЕНЗИИ : 150/40/80 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
7,820ден
МАТИС КОМОДА РОМА 3
Димензии: 112,5 /  37  / 95 см ..
6,145ден
МАТИС КОМОДА РОМА 3
ДИМЕНЗИИ : 113/37/95 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
6,144ден
МАТИС КОМОДА РОМА 4
Комодата е изработена од оплеменета иверка. Се состои од четири пространи фиоки со метални рачки. Бојата може да биде венге, бело, храст, бука и цреша. Димензии: 75 / 52 / 80 ..
5,870ден
МАТИС КОМОДА РОМА 7
Димензии : 45/52/100 Бои : Цреша, Венге , Храст , Бело и Бука ..
5,930ден
МАТИС КОМОДА РОМА РУ
ДИМЕНЗИИ: 72/37 - 72/37 - 95 ВО БОЈА : БЕЛА, ХРАСТ, ВЕНГЕ, ЦРЕША И БУКА ..
4,970ден
МИЛЛА ЕВЕРГРИН ВИТРИНА В2
Резбарен медијапан во комбинација со боја слонова коска за софистициран изглед на  целокупниот амбиент. Дим: 78/191/39 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!! ..
17,070ден
МИЛЛА РИО ВИТРИНА В1
Витрина со едно крило изработена со УВ лак во вискок сјај по најнова технологија. Внатрешноста на елементот се состои од 4 полици и гардеробна шипка на извлекување. Дим: 60/194/35 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
11,601ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012