Закачалки

Закачалки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
МАТИС АПОЛОН ПА-2 МДФ
Дим: 50/37/209 ..
5,920ден
МАТИС ЗАКАЧАЛКА АПОЛОН ПА-2
Функционална и едноставна закачалка изработена од оплеменета иверка. Горниот дел поседува 6 рамномерно распоредени закачалки а долниот дел  е комода со простран оставински простор поделен со полици. Бојата може да биде бела, бука, венге, храст и цреша. Димензии: 50 / 37 ..
3,144ден
МАТИС ЗАКАЧАЛКА АТИНА А-2
Функционална и едноставна закачалка изработена од оплеменета иверка со дебелина од 18мм. Елементот се состои од 6 правилно распоредени закачалки и  постолје за чадори.Дизајнирани се да се вклопат секаде во вашиот простор. Бојата може да биде бела, бука, цреша, венге и храст. ..
2,144ден
МИЛЛА АЗУР ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Закачалката е изработена од иверка со дебелина од 27мм. Се состои од 5 закачалки и една гардеробна шипка. Бојата може да биде темна небраска, а фронтот(лице) може да биде во бела боја. Димензии: 50 / 142 / 27 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
3,869ден
МИЛЛА ДАНА ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Изработена од иверка со дебелина од 18 и 25мм. Се состои од 5 закачалки и една гардеробна шипка. Бојата на корпусот може да биде небраска и                                         ..
5,800ден
МИЛЛА ЕВЕРГРИН ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Резбарен медијапан во комбинација со боја слонова коска за софистициран изглед на  целокупниот амбиент. Дим: 70/112/13 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
5,800ден
МИЛЛА ЛИОН ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Изработена е од иверка со дебелина од 18мм. Бојата може да биде храст. Димензии: 86 / 79 / 29 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
2,650ден
МИЛЛА РИО ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Дим: 60/116/22 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
5,349ден
МИЛЛА СТЕЛА ЗАКАЧАЛКА ЦЛК
Спој на бели фронтови лакирани со УВ лак и атрактивна апликација во дрво декор ТОБАККО ХРАСТ. Дим: 59/126/22 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
6,030ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012