АКЦИЈА

АКЦИЈА

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Агол Брисел
Аголна гарнитура, модерно и современо дизајнирана. Лесно ќе се вклопи во вашиот животен простор. Се одликува со комфор и права линија.  Узглавјето се поместува по ваша желба. Димензии : 260 / 186 / 95 ..
37,200ден
КУЈНА МОДЕРН
Распродажба на експонат  кујна  MODERN. Димензии на кујната  -  210 / 220   84.640den -30%popust   =  65.000den. ..
65,000ден
ПРЕДСОБЈЕ АТИНА(MATIS)
Ценатата ги вклучува следните елементи: *Ормар Атина- 50x37x209cm. *Закачалка Атина- 50x209cm. *Чевларник Одисеј 3В- 70x28x120cm. ..
0ден
СТОЛНА ЛАМБА
Столна ламба во различни бои... ..
0ден
ТДФ Соренто
ТДФ Соренто има модерен и современ дизајн кој лесно се вклопува во вашиот простор. Се одликува со изразен комфор и сведени линии. Материјали: штоф , еко кожа , кожа Димензии на гарнитура Соренто: Тросед Соренто:  230/85 Двосед Соренто : 190/85 Фотелја Соренто : 125/85..
0ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012