Тв комода

Тв комода

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Комода Елемент
Комода Елемент Димензии : 120/40 Бренд : Calligaris ..
26,499ден
Комода Елемент CB/5044-A
Комода Елемент  Димензии 120/40/80 Бренд :Calligaris ..
32,900ден
МАТИС ВЕНЕТО ТВ КОМОДА
дим: 160/47/43 ..
8,070ден
МАТИС КВАДРО ВИСЕЧКИ ЕЛЕМЕНТ 4В
ДИМЕНЗИИ 94/27/94 ..
4,309ден
МАТИС КВАДРО СТАКЛЕНА ВИТРИНА
ДИМЕНЗИИ 50/27/196 ..
6,354ден
МАТИС КВАДРО ТВ КОМОДА
ДИМЕНЗИИ : 200/50/55 ..
10,860ден
Огледало Луна
Огледало Луна Дименизии : Ф = 90 см Бренд : Calligaris  ..
12,774ден
РАДДА ВИСЕЧКА ПОЛИЦА НИЦА
Висечка полица изработена од медијапано во комбинација со стаклена полица изработена од калено стакло со дебелина од 6мм. Димензии: 140 / 34 / 21 ..
3,044ден
РАДДА ВИТРИНА НИЦА
Витрината се состои од едно крило чија внатрешност се состои од две стаклени полици изработени од калено стакло. Бојата на корпусот може да биде аида орев, а лицето  може да биде во беж боја со висок сјај во комбинација со калено стакло со  дебелина од 4мм. Диме..
11,520ден
РАДДА КОМОДА САРА К2
Двокрилна комода со детал од стакло на едното крило. Внатрешноста се состои од 4 полици изработени од иверка. Soft close механизам на затварање на крилата. Корпусот може да биде во боја храст и темна небраска. Фронтот(лицето) може да биде во бела боја со висок сјај. Димен..
8,288ден
РАДДА КОМОДА САРА К31
Изработена е од квалитетна иверка и специјално дизајниран релјеф кој ја надополнува убавината на комодата. Комодата има три медијапански крила и фиока а внатрешноста ја  сочинуваат 6 полици од иверка. Soft close механизам на затватање на вратите. Бојата на корпусот може д..
14,742ден
РАДДА ЛИСА ВИСЕЧКА КОМОДА ВК2
Комодата е изработена од две крила од кои едното е збогатено со стакло и релјефен детал кои на комодата и даваат софистициран  изглед. Soft close механизам на затварање на крилата. Бојата на корпусот може да биде во небраска а бојата на фронтот  може да биде во ..
12,180ден
РАДДА ЛИСА ВИСЕЧКА ПОЛИЦА ВП
Полицата е изработена од квалитетна иверка збогатена со резбан детал. Бојата може да биде небраска а фронтот може да биде во беж боја со висок сјај. Димензии: 110x23x22 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!   ..
3,069ден
РАДДА ЛИСА КОМОДА  К32
Комода со три крила и две фиоки во чиј што средишен дел се  наоѓа стакло. Пространа комода која може да се користи како во вашата дневна така и во вашиот трпезариски дел. Soft close механизам на затварање на крилата. Бојата може да биде во небраска а фронтот може ..
24,459ден
РАДДА ЛИСА КОМОДА К2
Двокрилна комода изработена од иверка. Едното крило е збогатено со релјефен детал и стакло што дополнително на комодата и дава софистициран изглед. Корпусот може да биде во боја небраска а лицето може да биде во беж боја со висок сјај. Димензии: 76x119x40 ПОБАРАЈ..
12,399ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012