Клубски маси

Клубски маси

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Клуб маса  Елемент  CB/5043-Q
Клуб маса Елемент  Димензии 80/80 Бренд : Calligaris   ..
27,690ден
Клуб маса - КМ01
120 x 70 ..
14,400ден
Клуб маса - КМ01
140 х 80 ..
15,399ден
Клуб маса - Ројал
..
7,499ден
Клуб маса - Сања
..
6,500ден
Клуб маса - Цвет
..
1,950ден
Клуб маса Ева
Клуб маса изработена од медиапан со најсовремена технологија на изработка достапна во повеќе бои. Масата е достапна во следниве димензии: 90X90  како на сликата и 110x70cm. Може да се направат повеќе комбинации со бои. ..
8,090ден
Клуб маса Елемент CB/5043-R
Клуб маса Елемент  Димензии 120/60 Бренд: Calligaris ..
23,889ден
Клуб маса Крои
Димензии: 110 х 60 х 42.5 cm Опис: Модерна клуб маса изработена од високо квалитена иверка. Боја: бела и сива   Достава на производи   Достава на сите производи купени во сопствените салони. Дос..
7,900ден
Клуб маса М7
Клуб маса изработена од медиапан со најсовремена технологија на изработка достапна во повеќе бои. Масата е достапна во следниве димензии: 110X70, 120х70 и 140х80. ..
10,989ден
Клуб маса Оскар
ДИМЕНЗИИ : 102/51/51 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
5,299ден
Клуб маса Пиколо
ДИМЕНЗИИ : 45/35/48 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
3,299ден
Клуб маса Призма
Клуб маса Призма Димензии : 100*60*42 ..
8,500ден
Клуб маса Хермес
ДИМЕНЗИИ : 90/50/50 ВО БОЈА: БЕЛА, ВЕНГЕ, ЦРЕША, БУКА, ХРАСТ. ..
2,749ден
МАТИС ВЕНЕТО КЛУБ МАСА
дим: 102/64/47 ..
5,340ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012