Фотелји и Табуретки

Фотелји и Табуретки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Клацкалка Лион
Клацкалка Лион Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф Димензии: 67 x 78 x 95 cm; Достапна во следните бои: – Натур-дрво со Крем штоф – Натур-Дрво со Син штоф – Натур-Дрво со Црвен штоф     ..
5,900ден
МАТИС ФОТЕЛЈА СОФТ
Дим: 84/110/90   ..
14,529ден
Софа Romeo
Ширина : 76 см Висина на седиште : 44 см Висина на наслон : 94 см Длабочина: 170 см ..
8,800ден
Фотелја  Lola
Ширина : 60 см Висина : 90 см  Длабочина : 80 см ..
5,490ден
ФОТЕЛЈА ПОТКОВИЦА
..
4,000ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012