Спални

Спални

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
БОКСПРИНГ ДОСС
Лежајот ДОСС на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина, додека на задниот дел од лежајот имате две фиоки кои ќе Ви послужат да ги оставите Вашите работи кои треба да Ви бидат на дофат во текот на ноќта. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек ко..
0ден
БОКСПРИНГ СМАРТ СО 4 ФИОКИ
Лежајот Смарт на страничните делови има 4 фиоки кои Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 цм мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. &nbs..
0ден
БОКСПРИНГ СОХО
Лежајот Сохо на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. Висина на д..
0ден
КАЛЛА ЕВЕРГРИН КОМОДА К13/ЕГ
Стилска и функционална комода со едно крило од лева страна и три фиоки со меко затварање. Дим: 131/ 88 / 48 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
17,099ден
КАЛЛА ЕВЕРГРИН КРЕВЕТ КР160-ЕГ
Креветот е изработен од квалитетна иверка со дебелина од 25мм во боја слонова коска. Дим: 177/93/219 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!    ..
20,480ден
КАЛЛА ЕВЕРГРИН НАТКАЗНА НС1/ЕГ
Дим: 56/45/42 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
6,260ден
КАЛЛА ЕВЕРГРИН ОРМАР П4/ЕГ
Четворокрилен ормар со корпус од иверка изработена во боја поларен бор со дебелина  од 2,5цм.Ивици изработени од медијапан во боја слонова коска. Дим: 251/224/58 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!    ..
42,440ден
КАЛЛА КОМОДА К2/ПН
Дим: 93/85/45 ..
9,099ден
КАЛЛА КОМФОРТ ОРМАР П42/КО
Четворокрилен ормар изработен од иверка со дебелина од 18мм. Дим: 186/225/58. ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
30,269ден
КАЛЛА КОМФОРТ ОРМАР П6/КО
Шестокрилен ормар изработен од иверка со дебелина од 18мм. Дим: 278/225/58 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
32,200ден
КАЛЛА КРЕВЕТ КР160-ТА
Дим: 219/174/88 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
16,619ден
КАЛЛА МОДЕРН КОМОДА К13/М
Дим: 126/85/45 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
15,479ден
КАЛЛА МОДЕРН НАТКАЗНА НС2/М
Дим: 52/45/42 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
5,920ден
КАЛЛА МОДЕРН ОРМАР П3/М
Трокрилен ормар со фронт изработен од медијапан во беж или бела боја. Корпус изработен од иверка со дебелина од 18мм. Достапни уште во три големини П4(дим: 188/225/56), П5(дим: 233/225/56) и П6(дим: 278/225/56) Дим на трокрилен: 143/225/56 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
29,469ден
КАЛЛА ПИАНО ГАРДЕРОБЕР П2/ПН
Изработен е со УВ лак во висок сјај во топла беж боја. Гардероберот се состои од три полици и една гардеробна шипка, хромирана рачка и ногарки кои се подесуваат. Дим: 92/224/56 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!! ..
16,040ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012