Натказни

Натказни

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
КАЛЛА ЕВЕРГРИН НАТКАЗНА НС1/ЕГ
Дим: 56/45/42 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
6,260ден
КАЛЛА КАН НАТКАЗНА НС2/КН
Натказна изработена во декор небраска и лице во беж боја со  висок сјај.Посебна карактеристика се рачките кои се профилирани во вид на длабнатина. Две фиоки ко имаат soft close механизам. Бојата на корпусот може да биде небраска а лицето може да биде во беж боја со в..
5,690ден
КАЛЛА МОДЕРН НАТКАЗНА НС2/М
Дим: 52/45/42 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
5,920ден
КАЛЛА НАТКАЗНА СКВЕАР
Натказна со две фиоки, фронтови и лајсни изработени од медијапан во бела боја. Димензии: 52 x 45 x 42 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
5,920ден
КАЛЛА ПИАНО НАТКАЗНА НС2/ПН
Дим: 45/43/40 ..
6,370ден
КАЛЛА СТЕЛА НАТКАЗНА НС1/СТ
Натказна со една фиока и отворена полица. Дим: 55/41/41 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!! ..
6,030ден
Натказна  2Ф
Комбинација на современ материјал и минималистички дизајн кој се вклопува совршено во вашата спална соба. Изработена е од оплеменета иверка со дебелина од 18мм и  се состои од две фиоки со метални рачки. Димензии: 49 / 38 / 46 ..
2,669ден
Натказна АЛФА
Натказната е изработена од иверка со дебелина од 18мм. Фиоката е со метална рачка, а просторот под фиоката е идеален за одлагање книга или весник. Бојата може да биде венге, бела, храст, бука и цреша. Димензии: 40 / 43 / 52 ..
2,099ден
..
5,300ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012