Комоди

Комоди

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
КАЛЛА ЕВЕРГРИН КОМОДА К13/ЕГ
Стилска и функционална комода со едно крило од лева страна и три фиоки со меко затварање. Дим: 131/ 88 / 48 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
17,099ден
КАЛЛА КАН ФИОКАР Ф4/КН
Фиокар со четири фиоки во беж боја со висок сјај. Скриени и специјално дизајнирани рачки од медијапан кои  даваат  посебен софистициран изглед на фиокарот. Soft close механизам на затварање на фиоките. Бојата на корпусот може да биде небраска  а бојата на ф..
14,449ден
КАЛЛА КОМОДА К2/ПН
Дим: 93/85/45 ..
9,099ден
КАЛЛА МОДЕРН КОМОДА К13/М
Дим: 126/85/45 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
15,479ден
КАЛЛА МОДЕРН ФИОКАР Ф4/М
Дим: 97/92/57 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
14,789ден
КАЛЛА ПИАНО КОМОДА К13/ПН
Дим: 107/85/45 ..
14,219ден
КАЛЛА ПИАНО КОМОДА К23/ПН
Дим: 153/85/45 ..
17,750ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012