Ормари

Ормари

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Гардеробер Лана
Гардероберот е изработен од висококвалитетен медијапан со профилирани рачки. Составен од дел со полици, вградени фиоки , гардеробна шипка. Боја:  сонома со  бели рачки. ..
64,500ден
КАЛЛА ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАР ПК180 КЛАСИК
Лизгачки плакар изработен од иверка со можност за дополнително  вградување на мали и големи полици и уграден фиокар. Плакарот содржи 2полици и 2 гардеробни шипки. Soft closse механизам на затварање на крилата. На плакарот може да се стави монтажно огледало.   Бо..
19,815ден
КАЛЛА ПЛАКАР П6 КЛАСИК
Шестокрилен ормар кој е изработен од квалитетна иверка со можност за  дополнително вградување на мали и големи полици и уграден фиокар. Плакарот содржи 3 полици и 3 гардеробни шипки. Soft closse механизам на затварање на крилата. Бојата на корпусот може да биде темна небраска..
18,708ден
КАЛЛА ПЛАКАР САРА П5
Трокрилен плакар со крила  изработени од сјаен медијапан. Плакарот содржи 3полици и 3 гардеробни шипки. Можност за дополнително вградување на мали и големи полици, монтажен лифт и уградни фиоки. Soft closse механизам на затварање на крилата. Бојата на корпусот може да бид..
28,781ден
ДИМЕНЗИИ 149/65/220 ..
24,200ден
Лизгачки ормар ГД 240
Ормарот е изработен од оплеменета иверица со дебелина од 18мм. Внатрешноста на гардероберот го сочинува една гардеробна шипка и полици кои се подеднакво распоредени од двете страни. Бојата може да биде бело/лила, храст/беж, бело/бело и бело/црно. Димензии: 240 / 64 / 220 ..
22,450ден
Лизгачки ормар ГД 553 О
Изработен е од оплеменета иверка. Елементите од ормарот кои се подложни на абење а тоа се фронтот и бочните страни се искантирани со АБС трака со дебелина од 1мм. Ормарот се состои од една гардеробна шипка и полици кои  овозможуваат одлагање на гардеробата без гужвање. Бо..
18,299ден
Лизгачки плакар АП200
Гардероберот е изработен од оплеменета иверица со дебелина од 18мм. Внатрешноста на гардероберот е поделена на три дела. Два дела од ормарот содржат две гардеробни шипки и фиоки кои се вградени, а другиот дел е со рамномерно распоредени полици. Идеални се за мали простори. Бој..
26,680ден
Лизгачки плакар ПК280 КЛАСИК
Лизгачки плакар изработен од иверка со можност за дополнително  вградување на мали и големи полици и уграден фиокар. Плакарот содржи 3 полици и 3 гардеробни шипки. Soft closse механизам на затварање на крилата. На плакарот може да се стави монтажно огледало.   Б..
27,066ден
ОРМАР АПМ 200
ДИМЕНЗИИ 203/67/220 ..
29,699ден
ОРМАР ВЕРОНА
ДИМЕНЗИИ 230/59/215 ..
24,199ден
ОРМАР ВЕРОНА 3Д2Ф
ДИМЕНЗИИ 140/59/215 ..
18,699ден
ДИМЕНЗИИ 230/54/215 ..
24,799ден
Ормар Гранд
Производи од масивно дрво.   ..
142,000ден
Ормар Гранд Лукс
Производи од масивно дрво.   ..
59,650ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012