Кревети

Кревети

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
БОКСПРИНГ ДОСС
Лежајот ДОСС на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина, додека на задниот дел од лежајот имате две фиоки кои ќе Ви послужат да ги оставите Вашите работи кои треба да Ви бидат на дофат во текот на ноќта. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек ко..
0ден
БОКСПРИНГ СМАРТ СО 4 ФИОКИ
Лежајот Смарт на страничните делови има 4 фиоки кои Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 цм мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. &nbs..
0ден
БОКСПРИНГ СОХО
Лежајот Сохо на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина. Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена. Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага. Висина на д..
0ден
КАЛЛА ЕВЕРГРИН КРЕВЕТ КР160-ЕГ
Креветот е изработен од квалитетна иверка со дебелина од 25мм во боја слонова коска. Дим: 177/93/219 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!    ..
20,480ден
КАЛЛА КРЕВЕТ КАН
Креветот е изработен од квалитетна иверка, а узглавјето е во висок сјај збогатен со резбан детал од медијапан. Бојата на корпусот може да биде во небраска а узглавјето во беж боја Димензии: 166 / 213 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
17,300ден
КАЛЛА КРЕВЕТ КР160- ТУ
Креветот е со тапацирано узглавје на кое бојата му се менува во  зависност од желбата на купувачот. Бојата на корпусот може да биде темна небраска                                       ..
16,730ден
КАЛЛА КРЕВЕТ КР160-К
Креветот е изработен од иверка, а узглавјето е од медијапан кој на креветот  му дава дополнителна убавина. Бојата на корпусот може да биде во темна небраска                                   &nbs..
13,539ден
КАЛЛА КРЕВЕТ КР160-ТА
Дим: 219/174/88 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
16,619ден
КАЛЛА СКВЕАР КРЕВЕТ КР160/СК
Креветот е изработен од квалитетна иверка со дебелина од 25мм. Дим: 213/166/90 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!!  ..
13,539ден
КАЛЛА СТЕЛА КРЕВЕТ КР160-СТ
Високо тапацирано узглавје во еко кожа со бела боја. Еко кожата е водоотпорна и овозможува полесно отстранување на флеки. Дим: 180/120/221 ПОБАРАЈТЕ ГО МЕСЕЧНИОТ ПОПУСТ!!! ..
21,390ден
Кревет Гранд 160*200
Производи од масивно дрво.   ..
43,900ден
КРЕВЕТ ИНТРО
ДИМЕНЗИИ 165/205 ..
6,989ден
ЛЕЖАЈ АУРОРА
Лежајот Аурора кревет со својот класичен изглед ќе внесе луксуз во Вашата спална соба. Во својот состав има душек изработен од жичени јадра и сунѓер еднострано од 3 см, а под душекот има простор за  складирање на Вашите најбитни работи во спалната соба. * Можност за одбирање од..
0ден
МАТИС КРЕВЕТ ВУДИ БОКС
Кревет од буково дрво, со под од латофлекс во метален рам и простор за постелнина.  Го има во повеќе бои : бела, цреша, бука, венге , храст . Димензии и цена :                               -  храст/б..
0ден
МАТИС КРЕВЕТ ВУДИ КЛСИК
Кревет од буково дрво, со под од букови летвички. Го има во боја : бела , цреша, бука, венге и храст Димензии : 90/200 , 140/200 , 160/200, 180/200. ДИМЕНЗИИ ЗА КРЕВЕТ СО ЛЕТВИЧКИ:                             &n..
0ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012