Постелнина

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Постелнини изработени од 100% памук. Достапни во повеќе дезени. Модерен дизајн. Мек и пријатен материјал. Неалергиски. Се пере во машина и лесно се одржува. Достапни во три димензии.  Единечната постелнина 160х200 е составена од: - јорганска навлака 160х200 - чаршав со л..
0ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012