Правосмукалки

Правосмукалки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BLACK&DECKER NV3620N-GB
Тип: Рачна правосмукалка Широк отвор Лесна, безжична технологија Ергономски дизајн Проѕирен сад за нечистотии Отстранлив филтер База за полнење со поставување на ѕид 3,6 Волти   ..
1,999ден
BLACK&DECKER NW3620N
батерија: 3,6 V, NiMH моќ: 7,5 AW / 229 mm/H2O проток на воздух: 807 L/min капацитет на резервоар: 300 mL (суво) oz. 175 mL (течност) - време на работа: cca. 8 min опрема: полнач, додаток za чистење со вода ..
2,090ден
BLACK&DECKER NW4820N
батерија: 4,8 V, NiMH
- моќ на всисување: 8 AW соодветно. 293 мм / H2O
- проток на воздух: 863 л/мин.
- капацитет на резервоар: 175 мл - време на работа: прибл. 7.5 мин - опрема: полнач за монтажа на ѕид за влажно чистење ..
2,500ден
BLACK&DECKER WD7210N
Тип: Рачна правосмукалка Сад за прашина Капацитет на садот: 0.7 L Тежина: 3.65 kg ..
2,999ден
CONTI  CLEAN PLUS CU-205
2400 W -водена филтрација 20L резервоар                         3 lt  вреќа за ѓубре -wet & dry чистење -196 (mbar) всис на воздух   ..
4,490ден
CONTI BOLERO CU-201
2000 W -20 lt резервоар -3lt вреќа за ѓубре -by-pass motor system -wet & dry чистење   ..
4,090ден
CONTI CSC207
ПРАВОССМУКАЛКА КОНТИ Моќност: 210W Лесна и ефикасна  Се употребува без вреќа за прашина Оддел за намотување на кабел Вертикално и хоризонтално складирање 5м кабел 2l резервоар   ..
2,600ден
DV1205N акумулаторска правосмукалка
12 V, снага на всисување 481 мм воден столб, зголемена моќ на всисување, нов двоен филтер HEPA, капацитет 700 мл, едноставно празнење, не користи вреќички, контрола за наполнетост на батеријата, две брзини на всисување, ѕиден држач, четка, краток приклучок на извлекување ..
4,899ден
FANTOM ECO WD2750
· ФУНКЦИЈА / филтер и вреќа за влажно/суво · Моќност:  1800W · Тип на мотор: влажно и суво · Напон / фрекфенција 220-230 V AC, 50 / 60Hz · Двостепени прилагодливи копчиња за КОНТРОЛА (макс. и мин.) · Должина на кабел:  5 m · Капацитет на сад за прашина:  4 L..
3,899ден
FANTOM ECO WF4700
Функција / филтер, филтер за вода / торба за прашина Моќност:  2200W  Max Тип на мотор: влажно и суво Напон / фрекфенција 220-230 V AC, 50 / 60Hz Двостепени прилагодливи копчиња за контрола (макс. и мин.) Должина на кабел:  5 m Капацитет за прашина:  4 ..
4,499ден
FANTOM WF W11
Правосмукалка со филтер за вода Сува вшмукување преку филтер за вода Влажни течности Длабоко чистење чистење (шампон) Моќност: 1800 W Сад волумен: 20 l Безбедност бариери (пемза) Влез ребрести филтер Две излез филтри Волтажа/Фрекфенција: 2..
4,499ден
FAVORIT FVC 102A
Правосмукалка со платнена ќеса Моќност: 1600W Регулатор за јачина Боја: црвена ..
2,490ден
FAVORIT FVC-163A
Тип: ќеса Моќност: 2000W Метална телескопска цевка Регулатор за јачина Боја: црвена/сина ..
3,190ден
FAVORIT FVC123
- 2 пластични цевки - Пластична четка за под - Електронски регулатор - Педала за автоматско намотување на кабелот - Индикатор за ниво на прав - Специјален дизајн за мала бучава - Текстилна или книжна кеса - Капацитет за прашина: 2,5l - Црево со можност за вртење од 360 степени - Г..
2,200ден
FAVORIT FVC156
- 1 метална телескопска цевка - Пластична четка за под - Електронски регулатор - Педала за автоматско намотување на кабелот - Индикатор за ниво на прав - Специјален дизајн за мала бучава - Текстилна или книжна кеса - Капацитет за прашина: 2,0 l - Црево со можност за вртење од 360 ст..
3,500ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012