Миксери

Миксери

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ADLER AD4201G
Име: Mikser ADLER AD 4201, 300 V Код на производителот: AD 4201 Гаранција: 24 месеци Боја: бела, сива контрола на брзината Заменливи совети Кутија за складирање на мрежен кабел вкупна моќност: 300 V 5 брзини на мешање Пластична кутија со метални елементи Тежина по пакување [g]: 1076 ..
1,299ден
BOSCH MFQ3646S
  РАЧЕН МИКСЕР БОШ Модел: MFQ3646S Моќност: 450W 5Брзини Боја : бела   ..
3,799ден
BOSCH MUM4405
Име: Bosch MUM4405 Моќност: 500W 4 работни брзини Мултифункционална рачка за возење Пластичен сад за мешање до 0,75кг брашно + додатоци (до 2кг тесто) со јасно сино капаче со слот за додавање на состојки Млазници за мешање на тесто и клешти за мачење Висока безбедност за з..
4,799ден
GORENJE M605B
Посебни карактеристики - Турбо копче - Останати функции и карактеристики Можност за перење на додатоците во машина за садови - Турбо копче - 2 маталки за мешање и матење - 2 маталки за месење Технички карактеристики - Моќност на моторот:    425 W - Боја Боја:&nb..
1,850ден
GORENJE M705WS
Посебни карактеристики - Пластичен сад за мешање - Вага за мерење тежина - Турбо копче - Стаклена посуда за мешање - Гумирани ногарки Останати функции и карактеристики - Гумирани ногарки - Турбо копче - 2 маталки за мешање и матење - 2 маталки за месење - Стаклена посуда за ..
3,550ден
GORENJE ME500H
Моќност: 425W; 4 брзини; 2 обични маталки и 2 маталки за тесто. ..
1,890ден
GORENJE MRP330B
Моќност на моторот (max): 330 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Автоматски сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот блендер Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Лесно чистење On/off копче и копче за регулирање на вртежите..
2,490ден
GRUNDIG HM5040
Елегантен, мирен и солиден миксер за раце Моќ 300 W 5 подесувања за брзина и турбо функции Високо квалитетни четки и мешалки од нерѓосувачки челик koи може да се миат во машини за миење садови Мазни површини Боја: црна / нерѓосувачки челик ..
1,699ден
MAX RM 3551
РАЧЕН МИКСЕР Моќност: 300W Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките ..
999ден
ROHNSON R-552
Карактеристики на производот: Моќност: 250 W 5 брзини 2 функции Turbo функција 2 маталки за матење 2 маталки за месење тесто Боја: бела ..
1,399ден
SEVERIN HM3827
РАЧЕН МИКСЕР Моќност: 200W Брзини: 5 Модел: HM-3827 Боја: Бела ..
1,299ден
SIMENS MQ9502N
  РАЧЕН МИКСЕР СИМЕНС Модел: MQ9502N Моќност: 300W 4 Брзини Боја: бела ..
1,799ден
SIMENS MQ96440
РАЧЕН МИКСЕР СИМЕНС Модел: MQ96440 Моќност: 450W 4 БРЗИНИ Боја: бела/сина ..
2,690ден
VIVAX HM-301W
      Рачен миксер  Модел: HM-301W Моќност: 300W Број на брзини: 5+ Турбо Боја: бела/црна ..
1,199ден
МАX MC3566
Брзини 5 Моќност 300W Бренд MAX Капацитет на садот 2,5Л Тип на производ MAX MS 3566 Миксер со постоље Карактеристики Турбо функција,..
1,290ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012