Кујнски роботи, сецко

Кујнски роботи, сецко

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH MCM-4000
КУЈНСКИ РОБОТМОЌНОСТ 700W2 БРЗИНИПУЛС КОПЧЕНОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКЗАКЛУЧУВАЊЕ НА САД ..
4,999ден
BOSCH MCM-42024
КУЈНСКИ РОБОТМОЌНОСТ 800WРЕГУЛАЦИЈА НА БРЗИНАКАПАЦИТЕТ НА САД 1.25ЛLED ДИСПЛЕЈФУНКЦИИ ЗА МЕСЕЊЕ,МЕШАЊЕ,СЕЦКАЊЕ ..
6,999ден
BOSCH MCM64051
• Kујнски робот • Бела/сива боја • 1200W • повеќе од 40 функциии стружење • сечење • месење тесто и правење кремови • нагодување на брзините без степени • LED осветлување • систем за заклучување • пластичен сад со капацитет од 3.9л за месeње за најмногу 750g брашно + додатоци за..
10,999ден
BOSCH MMR 08 A1
  Сецко •Моќност:400W •Моментално вклучување •Капацитет на сад:800ml  •Екстремно брз и прецизен •Сечење и мелење месо, сирење, ореви, насечени билки и кромид ..
1,899ден
CLATRONIC ME 3484
Мулти сецкалка Електрична сецкалка “Multi Express” Големи и променливи додатоци направени од нерѓосувачки челик за брзо и лесно сецкање и рендање Лесна за работа 5 функции сецкање (ситно / крупно), на пример, кромид, краставици рендање(ситно/крупно),на п..
2,300ден
GORENJE S400W
Сецко Моќност на моторот (max): 400 W Тип на мотор: AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Рачка на садот Високо квалитетно сечило од не'рѓосувачки челик Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник ..
1,750ден
GORENJE SB800W
Кујнски робот Моќност на моторот (max): 800 W Тип на мотор: AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Високо квалитетно сечило од не'рѓосувачки челик Челик Лесно чистење On/off копче и копче за регулирање н..
4,690ден
GORENJE SBR1000BE
КУЈНСКИ РОБОР ГОРЕЊЕ   Моќност на моторот (max): 1.100 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Лесно чистење Двојно сечило On/off копче и копче за регулирање на вртежите Регулација на брзината К..
6,790ден
GORENJE SBR1000E
Кујнски робот Моќност на моторот (max): 1.100 W Тип на мотор: AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Високо квалитетно сечило од не'рѓосувачки челик Челик Лесно чистење On/off копче и копче за регулирање..
6,790ден
MAX МС 320
Моќност: 320W Стаклен сад со капацитет од 1Л Брзини:1 Сечила од нерѓосувачки челик ..
1,199ден
ROHNSON R-523
СЕЦКО РОНСОН Р-523 Моќност 350W Капацитет на шише 500ml метален нож уред за мека храна Функција ТУРБО Интегриран систем за безбедност Гаранција 2 години ..
1,190ден
SENCOR SSG3505VT
СЕЦКО СЕНКОР   Пет отстранливи додатоци Должина на напојување: 1.2m Моќност: 150W Напон: 220-240V Фреквенција: 50 / 60Hz Димензии: 24.5 x 22.5 x 19.5cm Тежина: 1.2kg ..
2,350ден
SIEMENS MR008B1
СЕЦКО СИМЕНС   Моќност 400 W Push down pulse функција 800ml поликарбонатен сад,  Нерѓосувачки челик,  Сечило за сецкање Кабелско куќиште ..
1,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012