Соковници

Соковници

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH MCP3000
ЦЕДИЛНИК БОШ   -ЦЕДАЛКАМОЌНОСТ 25 ВАТИКАПАЦИТЕТ 0,8ЛКАПАКМОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ..
1,450ден
GORENJE CJ40W
ЦЕДИЛНИК ГОРЕНЈЕ   Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чистење Вклучување со притискање на копче Реверзибилно работење (обратно движење) Број на наставки за цедење: 2 Капак за заштита од прашина Гумени ногарки за стаб..
1,190ден
GORENJE JC4800 VWY
Моќност на моторот (max): 200 W Број на вртежи (макс. - мин.): 80 obr/min Не'рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Ефикасен Лесно чистење Оn/Off копче Slow juicer - постепено цедење со сврделот За овошје, зеленчук и јаткасти плодови Реверзибилно работ..
7,750ден
GORENJE JC800G
Соковник (цедач за агруми) Моќност на моторот (max): 800 W Не'рѓосувачки челик Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Оn/Off копче Регулација на брзината Број на брзини за лесно ракување: 2 Четка за лесно чистење Вакумски ногарки за совршена ст..
3,990ден
GORENJE JC803G
Моќност на моторот (max): 800 W Не'рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Автоматско исфрлање на пулпа On/off копче и копче за регулирање на вртежите Центрифугално цедење Регулација на брзината Број на брзини за..
3,890ден
GORENJE JC805EII
Соковник (цедач за агруми) Моќност на моторот (max): 800 W Не'рѓосувачки челик Можност да се стави цело овошје Лесно чистење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Регулација на брзината Број на брзини за лесно ракување: 2 Капак за заштита од праш..
3,490ден
GORENJE JC900E
Моќност на моторот (max): 900 W Не'рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Автоматско исфрлање на пулпа Систем против капење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Регулација на брзината Број на брзини за..
4,290ден
PHILIPS HR 1832/02
 Соковник •Моќност: 500W •Капацитет 1.5L •Сад за отпадоци •QuickClean технологија •Нерѓосувачко метално сито •Широк отвор за овошје и зеленчук •Сите делови погодни за перење во машина •DripStop функција против истекување ..
5,499ден
PHILIPS HR2744/40
ЦЕДИЛНИК ФИЛИПС  Цитрус преса • Боја бела • Моќност 25W • 1 Брзина • Сад за сок 600мл • Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плoдот или се трнува од конусот • лесно разглобување и чистење ..
1,899ден
Siemens mc30000
 Цедилка,  Бело/сива,  Капацитет 0,8 л. ..
1,299ден
РАЧЕН ЦЕДИЛНИК КАПРИ РОЈАЛ
РАЧЕН ЦЕДИЛНИК КАПРИ РОЈАЛ Голема потисна моќ и искористеност на овошјето. Голем капацитет на цедење 50л/ч Лесен за употреба и лесен за одржување.а Изработена од нераѓосувачки челик. Одличен производ за целото семејство. Не користи електрично напојување и мож..
3,100ден
FAVORIT S 850
Тип: S850  Соковник Моќност: 850W Боја: Inox - црна Капацитет: 1,8l сад за отпад; 1l сад за ..
2,599ден
ST J600-D Superior Technology
  Соковник • сребрена/црна боја • 600W Moќност • XXL отвор за овошје • филтер од нерѓосувачки челик • 2 брзини и пулс функција • заштита од прегревање ..
1,599ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012