Блендери

Блендери

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH MMB-1001
 БЛЕНДЕР СВЕТЛО СИВА БОЈА,  МОЌНОСТ 500 W,  ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ,  ВОЛУМЕН 2 L,  ПОДВИЖЕН РЕГУЛАТОР,  2 СТЕПЕНИ+МОМЕНТАЛЕНI МОЖНО ДРОБЕЊЕ МРАЗ,  МОТАЊЕ НА КАБЕЛ ..
3,890ден
BOSCH MSM 6B150
Рачен блендер (паличен миксер) Боја: бела Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Нога за мешање и сад погоден за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од инокс ..
1,299ден
BOSCH MSM 6B300
Рачен блендер (Паличен миксер) Боја: бела Ергономско обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика Сите делови (освен горниот дел со моторот) се погодни за миење во машина за садови 1 работна брзина Моментална фун..
1,899ден
BOSCH MSM 6B500
Рачен блендер (Паличен миксер) Боја: бела Ергономско обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање од инокс Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови 1 работна брзина Моментална функција Нож од инокс з..
2,599ден
BOSCH MSM14100
 Стапчест миксер со сад за мерење  • Белa боја • 400W • супер тивок и со ниски вибрации • Турбо копче • нога за матење од специјална пластика отпорна на високи температури • Нов нож со 4 оштрици • со отрсранлив нож и капак ..
1,299ден
GORENJE B600W
БЛЕНДЕР ГОРЕНЈЕ   Моќност на моторот (max): 600 W AC мотор за сигурно работење Тивка работа (SilentPower) Лесно чистење Ефикасно четиристрано сечило On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 3 Пулсно работењ..
2,650ден
GORENJE B800E
Блендер Моќност на моторот (max): 800 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Тивка работа (SilentPower) Челик Лесно чистење Ефикасно четиристрано сечило On/off копче и копче за регулирање на вртежите ..
3,890ден
GORENJE BSM600W
БЛЕНДЕР ГОРЕНЈЕ (СМУТИ)   Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење Тивка работа (SilentPower) Лесно чистење Ефикасно четиристрано сечило Сад за носење Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник Едноставно отстранување на сечи..
1,990ден
GORENJE HB400W
БЛЕНДЕР ГОРЕЊЕ   Моќност на моторот (max): 400 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Гумена рачка за цврст фат Лесно чистење Вклучување со притискање на копче Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Пулсно работење за пократки циклуси..
1,199ден
GORENJE HBX481QW
РАЧЕН БЛЕНДЕР ГОРЕЊЕ   Моќност на моторот (max): 480 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Тивка работа (SilentPower) Лесно чистење Вклучување со притискање на копче Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Пулсно работење за пократки ..
1,690ден
GRUNDIG BL 6280
  Рачен блендер    Јачина: 700W · 2 брзини, вкличувајки и TURBO функција · Лесно за одржување и миење во машина за садови · Блендер од висококвалитетен нерѓосувачки челик · Капацитет од 700 ml. ..
1,999ден
ISKRA HY-1302BL
(СМУТИ) БЛЕНДЕР ИСКРА Нож изработен од нераѓосувачки челик Волумен : 0.6L Боја:  Црна Напон: 220-240v Моќност: 300W преносен сад со отвор за пиење едноставно управување и чистење ..
1,499ден
MAX RB3542
РАЧЕН БЛЕНДЕР МАКС   Моќност: 200W 2 брзини Со пластичен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 година ..
790ден
ROHNSON R534
БЛЕНДЕР РОНСОН Карактеристики: 1. Еден мал сад (450 мл) и 2 големи (1000 мл), моќност 1000 W 2. Moжност за избор на брзини: мала брзина (12 илјади вртежи во минута), пулс копчето, голема брзина (20 илјади вртежи во минута)  3. Сечила за мелење и сечење 4. Додатоци: база, к..
4,690ден
SEVERIN SM3735
БЛЕНДЕР СЕВЕРИН  Моќност: 300W Една брзина  Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со капак погодни за патување Можат да се перат во машина за садови Изработени се од Tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор ..
2,399ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012