Мини ел. шпорети

Мини ел. шпорети

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ALFA PLAM MINI ELEKTRIK
 Моќност: 3800 W Димензии (ШхДхВ): 550 x 360 x 380 mm Димензии на рерната (ШхДхВ): 400 x 300 x 220 mm Големина на рерна: 26,4 l Бруто/Нето Тежина: 19 / 21 kg       Дупло стакло   ..
7,990ден
KING K-36
Електрична мини рерна Снага: 1100W Димензии(В/Ш/Д): 310 x 505 x 390mm Моќност: 220-240V Класа: 1 Рерна: 24Л ..
2,200ден
KUMTEL KF-5360
Мини шпорет   2 грејни полиња димензии на рерната (Ш x В x Д) 40 x 23 x 38 см 2 плеха Волумен на рерната: 32л Прилагодлива температура на рерната Светлосни индикатори Димензии: (Ш x В x Д) 51 x 34 x 39 cm Боја: Inox ..
3,500ден
LEOV L102
Електричен мини шпорет ·  Рерна 30 л со грил ·  Димензии:  640x470x440mm ·  Тежина:  21 kg Современ дизајн, емајлиран   ..
5,990ден
LEOV L103
Модел:STOVE Димензии/мм:640/470/440 Тежина/кг:21 Пакување/мм:660/490/460 Моќност/kW:4.55/1.3 / 230 V Економичен Современ дизајн Емајлиран Рерна 30л. - grill Приклучен кабел - 230v ..
6,290ден
LEOV SF2-02
Плински мини шпорет Модел: SF2-02 Димензии:  610/420/440mm Тежина: 22 kg Пакување:  650/440/480mm Моќност:  1,8 kW Економичен Модерен дизајн Емајлиран Волумен на рерна: 30L. Плинска печка со термичка заштита Гас: G30 / 28-30mbar  ..
6,390ден
LUXELL LX-13576
Мини електричен шпорет  Димензии(В/Ш/Д): 48 x 59,5 x 38cm Моќност: горен грејач 650W + долен грејач 1000W = 1650W Моќност на ринглите: 1 x 1000W, 1 x 1500W Волумен: 42L Термостат Емајлирана округла ТЕПСИЈА + Емајлирана четвртаста тепсија 4 висини н..
4,600ден
LUXELL LX-3551
МИНИ ШПОРЕТ Боја:Бела 2 Рингли: 1000W и 1500W Големина на рерна: 39л Термостат: 80 - 320°C Селективно вклучување на грејачи Моќност: 2450W   ..
3,990ден
MAX MO3443
МИНИ ШПОРЕТ Капацитет: 45L Вкупна моќност: 3200W Моќност на рерната: 1600W Двојно застаклена врата на рерната Моќност на рингли: 1000W / 600W Димензии на рингли: 185mm/155mm Температура: 100 - 230°C Иноксни копчиња: 4 Можност да работат ринглите и рерната заедно Тава Хромира..
4,999ден
MBS MINI GLASS
Мини шпорет Капацитет: 23L Вкупна инсталирана моќ: 3,6kW Максимална температура на печката: 250 °C 2 Грејни плочи: Ø145-1000W; Ø180-1500W Грејачи во рерната: Горен грејач - 550W; долен грејач - 550W Тежина: 21kg Димензии на..
6,600ден
NEO M-3640
МИНИ ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 36L 5 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА DEFROST ..
4,500ден
ROHNSON R200
Eлектричен мини шпорет   Капацитет: 30 lt Димензии во см (Ш x Ш x Д): 35 x 52.5 x 39 Максимална моќност: 3300 Watt Моќна скара: 800 вати Нивоа на моќност: 3 ..
4,999ден
VIVAX MO 3601 W
  Моќност: 1500 W Капацитет: 36 литри Електричните плочи - ринглите се со сила од 1000W, секоја Термостат е со распон од 0-320°C Рерната има 60 минутен тајмер Боја: бела ..
3,999ден
ST 1550WA Superior Technology
• Мини електричен шпорет • бел • 36 литри рерна • 2 електрични рингли 1000W (145mm) + 1500W (180mm) • Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа • тајмер • термостат • горен и долен греач во рерната 650W + 650W • скриени греачи • тава вклучена ..
3,500ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012