Месорезници

Месорезници

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH MAS 4201 N
•Моќност 100W •Нерѓосувачки челик •Опции до 17mm. •Заштитник за рака ..
2,399ден
GORENJE MG1600W
Моќност на моторот (max): 1.600 W Капацитет на мелење: 1,9 kg/min Лесно чистење Метално куќиште Син индикатор Реверзибилна функција Додатоци за мелење месо: 2 Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност Заштита од прегревање за ..
4,190ден
GORENJE MG1800SJW
МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО ГОРЕЊЕ   Моќност на моторот (max): 1.800 W Капацитет на мелење: 2,2 kg/min Лесно чистење Метално куќиште Реверзибилна функција Додатоци за мелење месо: 2 Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1 Простор з..
5,990ден
GORENJE R506E
Резач Оn/Off копче Дебелина на сечилото: 0-15 mm Назабено сечило Куќиште: Пластика + метал Назабено сечило Резач: Не'рѓосувачки челик Дијаметар на сечилото: 19 cm Боја: Сребрена Димензии (ШxВxД): 38,2 × 27,2 × 26,2 cm Димензии ..
3,490ден
ISKRA THMGD-500A
МОЌНОСТ: 1200W (MAX)НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZЦЕДАЛКА ЗА ДОМАТИ3 АЛАТКИ ЗА МЕСОНАСТАВКИ ЗА ИЗРАБОТКА НА КОЛБАСИЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛАНОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКПОВРАТНА ФУНКЦИЈАСТАПКА НА ПРОТОК: 1,6 KG / MIN ..
3,999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012