Тостери

Тостери

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSHC TFB3302
 Голем грил тостер • 1800W • нелеплива површина • плочи кои се вадат • термостат ..
4,499ден
FAVORIT TR-1800
ТОСТЕР ФАВОРИТ - Моќност 1800 W - Гранитни плочи (мобилни) - Регулација: 3 нивоа - Термостат со сијалица - Нелепливи плочи - 180 ° ротирачко горно тело - Боја: Црвена - Напон 230V/50HZ - Приклучок: VDE  - Димензии на плочи (23,5 x 31,0 cm) ..
2,390ден
GORENJE KR 1800 DS MIDI
ТОСТЕР ГОРЕЊЕ   Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Прилагодување на висината Температурни нивоа: 4 Отворено - затворено Индикатор за температура Рачка за носење Ладни рачки Моќност на грејачот: 1.800 W Куќиште: Пластика + метал ..
2,790ден
GORENJE SM701I
Материјал на плоча: Алуминиум Сигурносно затворање Едноставно печење Индикатор за температура Ладни рачки Ширина на плоча за печење: 20 cm Должина на плоча за печење: 10 cm Боја: Беж Тежина: 1,2 kg Приклучна моќност: 700W ..
1,190ден
GORENJE SM703BK
Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Затворена положба Индикатор за температура Едноставно печење Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност Рачка за носење Сигурносно затварање Ладни рачки Моќност на грејачот: 7..
1,990ден
GORENJE T900E
Тостер Функција загревање Функција за одмрзнување Ладни страни Сад за извлекување на трошки Број на степени на загревање: 6 Термостат Големина на отворите: Голема Автоматско исфрлање High-lift исфрлање на лебчето Ниво на запеченост Должина на ..
1,990ден
GORENJE T900W
Тостер Функција загревање Функција за одмрзнување Ладни страни Сад за извлекување на трошки Број на степени на загревање: 6 Термостат Големина на отворите: Голема Автоматско исфрлање High-lift исфрлање на лебчето Ниво на запеченост Должина на ..
2,290ден
GORENJE WCM702PW
TОСТЕР ЗА ВАФЛИ ГОРЕЊЕ   Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Затворена положба Индикатор за температура Едноставно печење Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност Сигурносно затварање Ладни рачки Моќност н..
2,490ден
ISKRA MG2BL
ТОСТЕР ИСКРА Моќност: 800W;  Нелепливи плочки;  Светлосен индикатор;  Изолирана горна површина за заштита од висока температура;  Боја: црна или бела ..
899ден
MAX HG-97
ТОСТЕР МАКС Моќност: 1280W  Лиени алуминиумски плочи со нелеплив тефлон Рачка отпорна на топлина  Автоматски термостат Сад за собирање на маснотии Можност за поставување во исправена положба ..
1,590ден
MAX PG 60 C
Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност: 2000W; Автоматски термостат; Светилка за вклучено и спремно за работа; Рачки од бакелит отпорни на топлина; Нелепливи грил плочи; Керамичка навлака; Се отвора до 180⁰ - како отворена скара; Променлив зглоб: вертикалниот простор помеѓу горната и долната..
2,590ден
MAX PM 1800 T
Мулти готвач Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C Може да се користи како скара за печење на: месо, зеленчук, пица, палачинки.... 30 минутен тајмер Индикаторска сијаличка Кабел лесен за складирање Плочи со пречник 30cm ..
1,690ден
MAX ST 210
Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност: 700W; Нелепливи грил плочи лесни за чистење; Рачки отпорни на топлина; Светилка за вклучено и спремно за работа; Автоматски термостат; Можност за поставување во исправена положба ..
999ден
MAX TS-650
-ТОСТЕР ЗА ДВОПЕКМОЌНОСТ 650 WПЕЧЕЊЕ НА ДВЕ ЛЕПЧИЊАРЕГУЛАТОР НА ПЕЧЕЊЕКОПЧЕ ЗА СТОПИРАЊЕ НА ФУНКЦИЈАТАФИОКА ЗА ТРОШКИ ..
799ден
REMTA ROYAL
ЕЛЕКТРИЧЕН ИНДУСТРИСКИ ТОСТЕР Изработен од INOX и гус Термостат Сигурен за употреба во хотели и сендвичари Потекло: Турција ..
6,999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012