Фритези

Фритези

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
REMTA 5L LPG-820
ИНДУСТРИСКА ФРИТЕЗА   ..
5,990ден
SEVERIN 2433
Тип - Фритези 1800 W 2,5 l Топлински изолирано пластично куќиште non-stick сад Длабоко пржење со капацитет од 500 g Тајмер до 30 мин Прилагодување на термостат до 190 ° C со безбедносен switch-off Пилот светло и подготвен индикатор за употреба со светло Отстранлив капак со прозо..
2,999ден
VIVAX DF-1800B
моќност: 1800W; капацитет од 2,5 л; остранување на капакот; термостат; мултифункционална рачка; сигурносно заклучување; контролен прозор; боја: црна. ..
2,299ден
PHILIPS HD9240/30
Philips HD9240/30 Фритеза и мулти готвач • Боја Бела • 2100W • готвење со топол воздух • без маснотии • голем капацитет 3 L (1.2kg) • Дисплеј на допир • Програмирани функции • автоматско исклучување • Тајмер • побрзо готвење за 30% • уникатен дизајн • патентирана техноло..
17,999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012