Електрични скари

Електрични скари

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
SEVERIN 2388 ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА
  2400W Високо квалитетна нелеплива подлога Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка Отстранлив сад за собирање на маснотија Дополнителна топла зона за повисока температура Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm ..
2,799ден
TRISTAR BP-2958
Компактна електрична плотна, со сигурносни рачки, сад за мрснотија и термостат кој се подесува до 250 степени. Рамна плоча подесувачки термостат на кабелот 28 х 28 cm површина за готвење заштитен грејач Cool Touch сигурносни рачки не леплива површина може да се мие во м..
2,299ден
ROHNSON R-255
Голема електрична скара со капак 5 нивоа на јачина со термостат Нелеплива подлога ..
3,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012