Електрични бокали

Електрични бокали

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ADLER AD 1216
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Максимален капацитет: 1.7L Минмален капацитет: 0.5 L Моќност: 2000 W Скриен грејач Показател на нивото на водата Филтер Автоматски прекинувач Заштита од прегревање; Компактно постоље со простор за складирање на кабелот ..
1,199ден
ECG RK 1845 GREEN
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Големина на садот: 1,8 l Моќност: 1850-2200 W Должина на кабел: 67 cm Средишен конектор кој се врти за 360° Автоматско исклучување Скриен грејач Скриено одлагање на кабелот Филтер Заштита од работа без вода Противлизга..
999ден
ECG RK 1845 GREY
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Капацитет:  1,8 l Моќност: 1850-2200 W Должина на кабел: 67 cm Средишен конектор кој се врти за 360° Автоматско исклучување Скриен грејач Скриено одлагање на кабелот Филтер Заштита од работа без вода Противлизгачка подлога Боја: бе..
999ден
ECG RK 1845 PURPLE
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Капацитет:  1,8 l Моќност:  1850-2200 W Должина на кабел:  67 cm Средишен конектор кој се врти за 360° Автоматско исклучување Скриен грејач Скриено одлагање на кабелот Филтер Заштита од работа без вода Противлизгачка подлога ..
999ден
GORENJE K10BKC
Бокал за греење вода - керамички Големина на садот: 1 l Филтер против бигор Термостат: Strix Ротација 360° Рачно отворање на капакот Автоматско исклучување Заштита од прегревање Боја: Црна Димензии (ШxВxД): 24 × 26 × 18 cm Димензии на ам..
2,490ден
GORENJE K10C
Бокал за греење вода - керамички Големина на садот: 1 l Филтер против бигор Термостат: Strix Ротација 360° Рачно отворање на капакот Автоматско исклучување Заштита од прегревање Големина на садот: 1 l Боја: Бела Димензии (ШxВxД): 24..
2,390ден
GORENJE K15KARIM
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ГОРЕЊЕ   Големина на садот: 1,5 l Ротација 360° Автоматско исклучување Копче за отварање на капакот Индикатор за нивото на водата Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност Основа Заштита од пр..
3,590ден
GORENJE K17GW
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ГОРЕЊЕ   Големина на садот: 1,7 l Ротација 360° Автоматско исклучување Син индикатор Копче за отварање на капакот Филтер против бигор кој се отстранува Индикатор за нивото на водата Простор за сместување на кабелот Гумена подлога ..
2,490ден
GORENJE K17I
Бокал за греење вода Големина на садот: 1,7 l Филтер против бигор кој се отстранува Индикатор за нивото на водата Термостат: Strix Ротација 360° Копче за отварање на капакот Автоматско исклучување Заштита од прегревање Големина н..
1,290ден
GORENJE K17WII
Бокал за греење вода Големина на садот: 1,7 l Филтер против бигор кој се отстранува Индикатор за нивото на водата Термостат: Strix Ротација 360° Копче за отварање на капакот Автоматско исклучување Заштита од прегревање Големина н..
0ден
MAX EB 211 W/G
Моќност: 2200W Максимален капацитет: 1,8L Автоматски прекинувач со пилот светилка Скриен грејач Показател на нивото на водата Заштита од прегревање Заштита од претекување Ротирачка база 360˚ за лесно користење ..
999ден
MAX EB 223 W
Моќност: 2200W Максимален капацитет: 1L Автоматски прекинувач со пилот светилка Скриен грејач Показател на нивото на водата Заштита од прегревање Заштита од претекување Ротирачка база 360˚ за лесно користење ..
899ден
PHILIPS HD 9300/90
ТЕРМО БОКАЛ •Моќност: 2400W •Капацитет: 1,5L •Затворен греач од нерѓосувачки челик •Филтер против бигор •Автоматско исклучување   ..
1,899ден
ST WK-F17G24LED
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Superior Technology • Електричен бокал за вода • Стаклен со ЛЕД осветлување • 2400W • 1.7л капацитет • скриен греач кој не се гледа • автоматско исклучување • заштита од вклучување на празно • Вклучен филтер • Безжичен со база • Индикатор за работа ..
999ден
ST WK-F17I22V2
 ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛSuperior Technology • Електричен бокал за вода • ИНОКС • 2200W • 1.7л капацитет • скриен греач кој не се гледа • автоматско исклучување • заштита од вклучување на празно • Вклучен филтер • Безжичен со база • Индикатор за работа ..
999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012