Кујнски ваги

Кујнски ваги

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ADLER AD 3137 S
КУЈНСКА ВАГА Капацитет: 5 кг. Точност до 1 гр. Голем сад Бела боја; Голем LCD екран Мерни единици за волумен на вода и млеко Рачно или автоматско исклучување Тајмер Аларм Индикатор за ниско ниво на батерија ..
999ден
GORENJE KT05KARIM
Максимална тежина: 5 kg Калено стакло Патентирана сензорска технологија Модерен дизајн Висина на екранот: 66 mm Ширина на екранот: 30 mm Моментален приказ на тежината на дисплејот Гумирани ногарки Батерии: CR2032 Функци..
1,790ден
GORENJE KT05NB
Кујнска вага Максимална тежина: 5 kg Патентирана сензорска технологија Калено стакло Висина на екранот: 20 mm Ширина на екранот: 40 mm Моментален приказ на тежината на дисплејот Гумирани ногарки Батерии: AAA Куќиште: Пластика + метал ..
1,550ден
GORENJE KT05W
Кујнска вага Максимална тежина: 5 kg Калено стакло Патентирана сензорска технологија Модерен дизајн Висина на екранот: 66 mm Ширина на екранот: 30 mm Моментален приказ на тежината на дисплејот Гумирани ногарки Батерии: CR2032 Функција - ..
1,590ден
LAICA BX 9191
Бренд LAICA Тип на производ Вага за домаќинство; Тип дигитална, на батерии; Сад да; Капацитет 2кг; Боја бела. ..
1,199ден
NEO KS-702 GREEN
КУЈНСКА ВАГАКАПАЦИТЕТ ДО 5КГLCD ДИСПЛЕЈИНДИКАТОР ЗА ПРЕОПТОВАРЕНОСТИНДИКАТОР ЗА ИСТРОШЕНА БАТЕРИЈААВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕФУНКЦИЈА TARA ..
750ден
NEO KS-712
КУJНСКА ВАГАТОЧНОСТ ДО 1 ГРАММЕРЕЊЕ ВО ГРАМОВИ И УНЦИLCD ДИСПЛЕЈСТИЛСКИ ДИЗАЈНФУНКЦИЈА "ТАРА"АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА И ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ ..
899ден
SENCOR SKS 4030 BK
Дигитална кујнска вага Боја црна Иноксен сад кој се вади со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење(пречник и висина): 170х50мм Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување П..
1,300ден
SENCOR SKS 5022 BL
Дигитална кујнска вага Боја сина Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или мл Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач ..
999ден
SENCOR SKS 4001
Боја бела Пластичен сад со зафатнина до 2000 мл Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или мл Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач ..
899ден
SENCOR SKS 4004 OR
Боја портокалова Пластичен сад кој се вади со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење(пречник и висина): 170х50мм Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерењ..
1,150ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012