Кафемати, апарати за нес кафе, ел.ѓезве

Кафемати, апарати за нес кафе, ел.ѓезве

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
GORENJE TCM300W
Електрично ѓезве за турско кафе Број на шолји: 4 Термостат: Strix Ротација 360° Основа Должина на приклучен кабел: 1 m Големина на садот: 0,3 l Нето тежина на апаратот: 0,7 kg Боја: Бела Димензии (ШxВxД): 26 × 18 × 14,5 cm ..
1,350ден
GORENJE TNG800E
ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ   Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење On/Off Копче Гумени ногарки за стабилност Основа Куќиште: Пластика + метал Боја: Метал Моќност на грејачот: 800 W Должина на приклучен кабел: 1 m Д..
1,990ден
KRUPS KP100B
КАФЕМАТМОЌНОСТ 1500WПРИТИСОК 15BARРАБОТИ НА КАПСУЛИРЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0.8ЛАВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИНЏОИСТИК ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ВОДАПОДГОТВУВАЊЕ НА КАФИЊА ARABICA,ROBUSTA,CREMAGRANDE,CAPPUCCINO (LIGHT & ICE),LATTE MACCHIATO,MOCHA И NESTEA PEAC Стандардна гаранција 24 месе..
3,500ден
NESPRESSO ESSENZA DeLonghi
Оригинален DeLonghi неспрессо кафемат произведен за италијански пазар Нова компактна технологија за подготовка 19 bar притисок на пумпа Термоблок елемент за загревање (загрева за време од 25 сек.) Авто стенд-бај после 9 минути Енергетска ..
5,990ден
ST CM-1200Q
ST CM-1200Q • Superior Technology • Апарат за филтер кафе • црна боја • моќност 1200W • 1.2л резервоар за вода • капацитет за 12 шолји кафе • систем пртив капење • филтер што се мие • инокс плочка за одржување топлина ..
999ден
ST NCM-100 Black
• Superior Technology • Апарат за нес кафе со подножје • 2 брзини • 450мл сад • Моќност: 100W • Ултра тивка работа • Боја: црна ..
850ден
Aпарат за мелење кафе Siemens MC23200
  Основни карактеристики Тип SIEMENS MC23200  Моќност [W] 180  Kaпацитет 75g кафе, грав  Се управува само со капак во место да  Нерѓосувачки челик нож и мелница  Сигурносни осигурувачи да    Останати карактеристики Бо..
999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012