Апарат за палачинки

Апарат за палачинки

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
Rohnson R-201
Rohnson R-201 Апарат за печење на Палачинки! - Јачина 1000 вати - 5 температурни позиции - идеална за правење на палачинки и Мексикански тортиљи - светлсен индикатор за работа - заштита на кабелот...... - Дијаметар 12 инчи или 30 см ..
2,550ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012