Мелници за кафе

Мелници за кафе

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH MKM6000
 Мелница за кафе и шеќер во прав • Бела боја  • 180W • за 75gr кафе во зрно • нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож ..
1,299ден
BOSCH MKM6003
 Мелница за кафе и шекер во прав • Црна боја  • 180W • за 75gr кафе во зрно • нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож ..
1,299ден
GORENJE SMK150B
Мелница за кафе Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник Tајмер Нож за ефикасно мелење Гумени ногарки за стабилност Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Сигурносен прек..
1,550ден
GORENJE SMK150W
МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ ГОРЕЊЕ   Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник Tајмер Нож за ефикасно мелење Складирање на кабелот Гумени ногарки за стабилност Заштита од прегревање за..
1,550ден
SENCOR SCG 1050 WH
Мелница за кафе Боја : бела Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик Сад за зрна на кафе до 50 гр. Подесив степен на мелење од фино до зрнасто Висок сигурносен стандард Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку..
999ден
SEVERIN 3868
АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ СЕВЕРИН 3868 Тип: Апарат за мелење кафе  Моќност: 140 W Нерѓосувачки нож Кабел на намотување ..
1,099ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012