Микробранови

Микробранови

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
FAVORIT MBP 20
20L капацитет  Тип Машински  Моќ 700W  Боја Бела Скара НЕ Номинална влезна моќност: 1050W  Номинална излезна моќ: 700W  Печка капацитет: 20 l  Нето / бруто Тежина 10,2 / 11,2 кг  Димензии 439,5 x355x285mm  Напон 230V-..
3,499ден
Favorit MBP 20 Inox
МИКРОБРАНОВА - Капацитет 20 L - Јачина: 700w - Регулација: 5 нивоа - Механичка регулација - Време на готвење: 35’ - Одмрзнување - Експресно готвење - Дебелина на стаклото: 25,5mm - Сигнал за крај - Боја: Бела/Сребрена - Димензии (В*Ш*Д) 25,82/43,95/35,5 cm - Нето/Бруто т..
3,999ден
FAVORIT MBP 22 INOX
20L капацитет  Тип Машински  Моќ 700W  Боја Инокс  Скара НЕ Номинална влезна моќност: 1050W  Номинална излезна моќ: 700W  Печка капацитет: 20 l  Нето / бруто Тежина 10,2 / 11,2 кг  Димензии 439,5 x355x285mm  Напо..
3,999ден
GORENJE MMO20DGWII
Микробранова печка со грил - самостојна Боја: Бела боја Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Лакирана Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 20 l Нивоа на моќност ..
4,850ден
GORENJE MMO20MBII
МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА   Боја: Црна Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Лакирана Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробр..
4,490ден
GORENJE MMO20MEII
МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА Боја: Inox Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Инокс Начин на отварање на вратата: Рачка Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробрановата печка: ..
4,790ден
GORENJE MMO20MGWII
МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА   Боја: Бела боја Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Лакирана Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробр..
4,690ден
GORENJE MO17ME
МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА   Боја: Инокс Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Инокс Начин на отварање на вратата: Рачка Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 17 l Нивоа на моќност на микробрановата..
4,490ден
GORENJE MO20MW
Микробранова печка - самостојна Боја: Бела Лакирана Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Лакирана Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробра..
3,990ден
MAX MM 720 CPK БЕЛА
•Капацитет на микро печката: 20 литри •Моќност: 700W •Нивоа на моќност: 5 •Тип на контрола: Механичка •Тајмер: 35 минути •Одмрзнување •Ротирачко стакло 245 мм •Вратичка со повлекување •Боја: бела ..
2,990ден
MAX MM 720 CPK СРЕБРЕНА
Капацитет на микро печката: 20 литри Грил функција Моќност на микро печката: 800W Моќност на грило: 1000W Нивоа на моќност: 9 Тип на контрола: Механичка Тајмер: 35 минути Одмрзнување Ротирачко стакло 245мм Вратичка со повлекување Бој..
3,090ден
MAX MM 720 CTB SILVER
МИКРО ПЕЧКА Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината); Тип на контрола: механичка; 35 минутен тајмер со звучен сигнал; Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм; Надворешни димензии..
3,399ден
MAX MM 720 CTB БЕЛА
МИКРО ПЕЧКА Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината); Тип на контрола: механичка; 35 минутен тајмер со звучен сигнал; Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм; Надворешни димензии..
3,199ден
MAX MM 720 CTB ЦРНА
Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината); Тип на контрола: механичка; 35 минутен тајмер со звучен сигнал; Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм; Надво..
3,199ден
SAMSUNG MS 23 F 301 TAK
Mикробранова печка  •Кaпацитет: 23L •Моќност: 800W •Дигитален тајмер •Defrost функција •Керамичка внатрешност •Програми за Автоматско готвење ..
6,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012