Решоа

Решоа

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
CELECT CL35828 F1/02
ПЛИНСКО РЕШО ЦЕЛЕКT Димензии ДхШхВ: 44 х 28 х 9cm Мал горилник: 0.12kW Среден горилник: 0,21kW Голем горилник: 0,49kW Вкупно: 0.61kW Потрошувачка на плин: 159 g/h ..
1,390ден
CELEKCT CL35828 F1/03
ПЛИНСКО РЕШО ЦЕЛЕКT Димензии ДхШхВ: 62 х 28 х 9cm Мал горилник: 0.12kW Среден горилник: 0,21kW Голем горилник: 0,49kW Вкупно: 0.82kW Потрошувачка на плин: 213 g/h ..
1,550ден
FAVORIT ES-3201
ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ФАВОРИТ Ширина на ринглите :18,8 и 15,5cm Моќност: 1500W и 1000W Прекидач за палење и гасење Термостат ..
2,099ден
GORENJE ICG2000SP
Контрола на допир (TouchControl) Тајмер PowerBoost функција 1 индукциска зона за готвење Центар: Круг 18 cm, 2 kW Димензии (ШxВxД): 28 × 6,2 × 35 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 9 × 31 cm Нето тежина на апаратот: 2,3 kg Бруто тежина на апаратот..
3,990ден
ISKRA OR-201
ПЛИНСКО РЕШО ИСКРА   Вкупна излезна топлина: 3,5kW • Топлинска моќност: 1.40kW / 2.10kW • Пречник на млазницата: Ø 0,60 mm / Ø 0,65 mm • Дијаметар на горилникот: Ø 65 mm / Ø 75 mm • Приклучок за гас: Ø 8 mm • Тип на гас: течен нафтен гас G30 • Категорија на га..
1,590ден
ISKRA OR-301
      ПЛИНСКО РЕШО ИСКРА Шпоретот за гас има две плочи од 0,95 kW / 1,40 kW / 2,10 kW. Држачот за садови и тави е исто така доволно голем за големи садови и е исто така отстранлив, што го олеснува чистењето. Нема стража и е погодна за надворешна употреба. ..
1,890ден
LEOV F1-01
ПЛИНСКО РЕШО ЛЕОВ Карактеристики: плинско решо со 1 рингла LEOV  димензии: 320х320х120 mm тежина: 2,3 kg јачина: 0,49 kW ..
1,190ден
LUXELL LX-7021
    ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЛУКСЕЛ 1500 + 1000 W Две електрични рингли термостат одличен дизајн ..
1,699ден
SEVERIN 1091
Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W  Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W Контроли за топлина на ринглите Пилот светлo Димензии (ШxВxД): 250mm x 85mm x 290mm ..
1,699ден
SEVERIN 1092
Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W  Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W Контроли за топлина на ринглите Пилот светлo Димензии (ШxВxД): 250mm x 85mm x 290mm ..
1,990ден
ST EHS-2000N
ST EHS-2000N • Superior Technology • Електрично решо со 2 рингли • бела боја • 1000W+1000W • регулационен термостат • 1м должина на кабел • 15.5цм дијаметар на ринглите • заштита од прегревање ..
1,299ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012