Фенови

Фенови

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
ADLER AD-2222
ФЕН ЗА КОСА АДЛЕР АД Моќност: 1200 W; 2 контролни брзини; Модерен дизајн; Рачка на склопување; Кука за закачување ..
550ден
BaByliss D210E
BaByliss D210E • Фен за коса • Темно Сина боја • 2000W • 3 брзини • 3 температури • концентратор • копче за ладен воздух • Отстранлив филтер • 1.8м кабел ..
999ден
BaByliss D302E
BaByliss D302E • Фен за коса • Expert 2000 серија виолетова боја • 2000W • 3 брзини/температури • 75км/ч брзина на дување • Концентратор 10мм • Штеди до 25% енергија ..
1,099ден
BaByliss D341E
BaByliss D341E • Фен за коса • Expert 2200 серија црна боја • 2200W • Јонизација • 3 брзини/температури + копче за ладен воздух • 80км/ч брзина на дување • Дифузер • Концентратор 10мм • Заден филтер кој се вади • Штеди до 25% енергија ..
1,499ден
BaByliss Pro Light 6604E
BaByliss Pro Light 6604E • Професионален фен за коса со AC мотор • MADE IN ITALY • црна боја • 2000W • Јонизација • 6мм концентратор • 90 км/ч брзина на воздух • 50% потивок од сите останати фенови • 2 брзини • 3 температури + копче за ладен воздух • Отстранлив филтер ..
1,899ден
BaByliss Pro Light Volume 6610DE
BaByliss Pro Light Volume 6610DE • Професионален фен за коса со AC мотор со јонизација • MADE IN ITALY • црна боја • 2100W • Јонизација • Дифузер • 6мм концентратор • 100 км/ч брзина на воздух • 50% потивок од сите останати фенови • 2 брзини • 3 температури + копче за ладен воздух • Отстранлив фи..
2,199ден
BOSCH PHD 2511
Bosch fen PHD 2511 Приклучна моќ: 1800 W Ергономски дизајн 2 одвоени копчиња за подесување температура и моќност на сушење Број температурни степени: 3 Одвоено "cool" копче za вцрстување на фризура Додаток Должина на приклучен кабел: 1.8 m Зашти..
1,150ден
FAVORIT F2200
Моќност: 2200W Боја: Црно-бела Ергономски дизајн Одвоено "cool" копче за зацврстување на фризура Напон: 220-240V Фреквенција: 50-60Hz ..
999ден
GORENJE  HD213GG
ФЕН ЗА КОСА ГОРЕЊЕ   Дополнителна нега со јонизатор Филтер кој се отстранува Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 3 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Куќиште: Пластично Приклучна моќ(V): ..
1,350ден
GORENJE HD203BG
Дополнителна нега со јонизатор Филтер кој се отстранува Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Куќиште: Пластично Бучност: 78 dB(A) Приклучна моќ(V): 220-240..
1,550ден
GRUNDIG HD 5300
 Фен •Моќност: 1800W •2 брзини •3 степени на температура •Cool shoot •ION технологија •Концентратор •Отстранлив филтер за воздух •Дифузер ..
2,399ден
GRUNDIG HD 6760
 Фен •Керамичка заштита на греачот •Моќност: 2000W •2 брзини •3 температури •Копче за ладен воздух ..
1,390ден
GRUNDIG HD 6862
 Фен за коса со јонизатор •Моќност: 2000W •3 Нивоа на топлина •2 Брзини •ЈОНИЗАЦИЈА •Турбо функција ..
1,699ден
ISKRA RH1827M-5
Iskra Фен RH-1827M-5  • Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 2000-2200W (max) • 2 променливи брзини • 3 температурни подесувања • Копче за дување ладно • Генератор на негативни јони • Со јамка за закачување • Лесен • Тивок • Димензии на пакување (во мм): 280 (H) x 235 (Ш) x ..
1,290ден
MAX HD-3306
ФЕН ЗА КОСА МАКС Мoќнoст: 1600W Темпераурни нивоа: 2 Копче за ладен воздух Кука за закачување Гаранција 1 година ..
699ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012