Апарати за бричење

Апарати за бричење

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BaByliss 3D Control E866E
BaByliss 3D Control E866E • Безжична машинка за брада 2 во 1 • тридневна брада или бричење со жилет • Водоотпорна • Професионални Wtech сечила 32мм • Флексибилна глава со движење од 25 степени • Самоподмачкување • 3Д Електрохемиско острење • CMS движење на сечилата • Нагодување ..
2,550ден
BaByliss E846E
BaByliss E846E • Безжична машинка за бричење • Водоотпорна • Професионали Wtech 32мм сечила • CMS движење на сечилата • Самоподмачкување • Нагодување од 0.5 до 15мм • Прецизност 0.5мм • Работи жично и безжично • Безжична работа 40мин ..
1,899ден
BaByliss E856E
BaByliss E856E • Безжична машинка за бричење • Водоотпорна • Професионални Wtech 34мм сечила • CMS движење на сечилата • Нагодување од 1 до 18мм • Прецизност 1мм • Работи жично и безжично • Безжична работа 45мин ..
2,050ден
PHILIPS HQ6946/16
МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕТЕХНОЛОГИЈА SUPER LIFT&CUTСИСТЕМ REFLEX ACTION ЗА АВТОМАТСКО АДАПТИРАЊЕ СПОРЕД ФОРМАТА НА ЛИЦЕТО ..
2,850ден
SENCOR SMS 2001BL
Апарат за бричење Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење со долготраен век на работа Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим на работа Индикаторско светло за полнење Вградена NiMH батерија Отстранлива глава за п..
1,099ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012