Апарати за стрижење

Апарати за стрижење

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BaByliss E650E
BaByliss E650E • Безжичен тример за нос и уши • заштитно капаче • 1x АА батерија - не е вклучена ..
650ден
BaByliss E696E
 Безжична Машинка за шишање коса • 39мм сечила од нерѓосувачки челик • 2 додатоци за шишање од 4 до 18мм и од 20 до 34мм • 2мм прецизност • Thinning функција • содржи чешел • масло за подмачкување и четка за чистење • 30 мин безжична работа ..
1,199ден
BaByliss Hair Face and Body E837E
BaByliss Hair,Face and Body E837E • 10 во 1 Безжичен мултифункционален тример за лице,    тело и коса кој може да се користи под вода и да се мие • Професионални WTECH 32мм сечила со 3Д електрохемиско острење и самоподмачкување • плус 2 ролери за коса и брада со прецизност од 2 ..
1,999ден
BaByliss Pro 45 E955E
BaByliss Pro 45 E955E • Безжична Професионална Машинка за шишање со 50 позиции • Екстра широки сечила 45мм • Движење на сечилото 1.5мм • Фиксно сечило 4мм • 3.6V DC професионален мотор • 5 презицни регулации на должината на кратење (0 •6-1 •2-1 •8-2 •4-3 мм) • 8 прецизни додатоци за шишање 3-6-9 ..
2,699ден
GRUNDIG MC 7240
Машинка за стрижење •Сечило од керамика/нерѓосувачки челик •CUT & THIN функција •Ширина на потстрижување:40mm •4 додатоци •Работи на батерија и на струја •3h полнење •45min бежично користење ..
1,799ден
Philips HC3400
Машинка за стрижење Philips HC3400 • Боја Црна • Жичана употреба • Должина од 0.5-23мм • Самоостречки сечива • Без потреба од подмачкување ..
1,800ден
ROWENTA TN5030D1
МАШИНКА ЗА ПОСТРИЖУВАЊЕ8 ОПЦИИ(ОД 3 ДО 25ММ)ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ СЕЧИЛАРАБОТА НА БАТЕРИЈА 40МИН. ..
2,490ден
SENCOR SHP 320 SL
Апарат за шишање Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото Подесување на должината за шишање 3,6,9,12 мм 4 додатоци Додатен прибор:четкица за чистење,ножици,чешел,масло за подмачкување Нелизгачка површина Кука за закачување Напојување: 2..
799ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012