Депилатори

Депилатори

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
AEG LS 5541
ДЕПИЛАТОР работи на батерии ергономски обликувано кукиште со прекинувач едноставно користење при бричење на нозе, препони и пазуви глава на брич од нерѓосувачки челик лесно чистење на главата додаток за долга коса четка за чистење на главата полна..
1,099ден
BaByliss G496E
BaByliss G496E • Безжичен Депилатор • 22 дискови • 1900 вртежи во минута • 700 акции во секунда • 40мин автономна работа • 2 брзини - прва за тело • втора за нозе • Главата се вади и се мие • четка за чистење • протекционо капаче • Батерија на полнење ..
1,999ден
BRAUN 3170
ДЕПИЛАТОР20 ПАРА ПИНЦЕТИ2 БРЗИНИSOFTLIFT СИСТЕМ ЗА ПОБРЗА ЕПИЛАЦИЈАБЕЗБОЛЕН СИСТЕМ СО МАСАЖЕРЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕНЕСЕСЕР ..
2,199ден
PHILIPS HP 6423/00
 Депилатор  •Ергономски облик за удобно ракување •Епилациските глави можат да се мијат •Дискови •2 брзини •Капа за чувствителни области -бикини линија и пазуви •Додаток глава за бричење •Додатоци: четка за чистење,торбичка ..
2,899ден
PHILIPS HP6549/00
ДЕПИЛАТОРМИНИ ДЕПИЛАТОР + ПИНЦЕТАБАТЕРИИ 2 ААЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ..
3,499ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012