Пегла за коса

Пегла за коса

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BaByliss ST325E
BaByliss ST325E • Diamond ceramic серија • Професионална пегла за коса со керамички плочки со јонизација • црна боја • Ултра тенка 22мм • 100x22мм големина на плочки • 90 секунди загревање до 230 степени • Двоен напон што ја прави идеална за патувања ..
1,199ден
BaByliss ST327E
BaByliss Slim 28 LED ST327E • Diamond ceramic серија • Wet & Dry Професионална пегла за коса со керамички плочки со јонизација • црна боја • LED екран • Ултра тенка 28мм • За сува и мокра коса • 100x28мм големина на плочки • распоредување подеднаква температура на целата површ..
1,650ден
BOSCH PHS3651
BOSCH PHS3651 • Пегла за коса • Brilliant care business серија • црвена боја • 17W • керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување • плочи со заоблени рабови за кадрици • температура до 185 степени ..
1,499ден
GRUNDIG HS 3830
•Преса за коса •Керамички плочки •Температура до 220°C •Моќност: 42W •Брзо загревање 30sec ..
1,199ден
GRUNDIG HS 5030
•Преса за коса •Моќност: 35W  •Керамички плочки •Температура од 120-210°C •Брзо загревање за 60sec ..
999ден
Grundig HS 5032
Purple Line на Grundig;  Моќност 42 W;  Температура од 120 ° C до 210 ° C;  Керамичка технологија- мазна површина на плочките (2.5 cm) за ефикасно и професионално стилизирање со извонреден сјај;  РТС греач- За брзо загревање ( 30 секунди ), идеална постојана те..
1,290ден
GRUNDIG HS 5732
•Преса за коса •Керамички плочки •Температура до 210 степени •Регулација на температурата •Автоматско исклучување за 60min ..
1,799ден
GRUNDIG HS 5733
•Преса за коса •Керамички плочи •Брзина на загревање:60 секунди •8 нивоа на темепературно подесување •Температура од 140°C до 210°C •Автоматско исклучување по 60 мин. •Функција за заклучување на плочките •Контролни копчиња ..
1,799ден
GRUNDIG HS 7230
Преса за коса Керамички плочки Температура од 140 до 210 степени Време на загревање: 30s LED екран 8 Температури Регулација на температурата Автоматско исклучување за 60min Футрола за носење Должина на кабел: 3m Боја: Црна   ..
2,699ден
Grundig HS 9930
Професионална Керамичка преса за коса Керамичка технологија- мазна површина на плочките за ефикасно и професионално стилизирање со извонреден сјај. Идеална температура која нежно пенетрира во косата и дава максимум заштита на косата  Европски стандарди за безбедност Регулаор ..
2,690ден
PHILIPS HP 8320
• Преса за коса • Керамички плочки 2x 100мм • Essential Care • Регенерација со јони за сјајна коса без статички електрицитет • Температура до 210°C • Брзо загревање 60sec ..
2,199ден
PHILIPS HP-8310
МОЌНОСТ 43 W ЗАГРЕВА ДО 210C ЗА 60 СЕК. КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ ЈОНИЗИРАЧКИ ЕФЕКТ КОПЧЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ..
1,899ден
ROWENTA CF6430D0
ПРЕСА ЗА КОСАМОЌНОСТ: 26WКЕРАМИЧКИ ПЛОТНИULTRASHINE NANO CERAMICФУНКЦИЈА "TURBO"БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ - 15 СЕК.THERMO PROTECT КОРПУСЈОНИЗАТОРИНОВАЦИЈА ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВОЛУМЕНЗАГРЕВАЊЕ ДО 170 СТЕПЕНИШТИПКИ ЗА КОСА ,ВО КОМПЛЕТ ..
3,399ден
SENCOR SHI 110 BK
ПЕГЛА ЗА КОСА Боја: Темно сива Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин за рамномерно распоредување на температурата Температурата до 200°C Копче за вклучување и исклучување со црвена све..
699ден
SEVERIN 0614
ПЕГЛА ЗА КОСА On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C Керамички плочки обложени за дополнителна топлина Димензии на плочките: 25 x 90 mm Пилот светлина Брзо загревање на плочките Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор Јамка за закачување Боја..
1,199ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012