Фигаро, Обликувачи за коса

Фигаро, Обликувачи за коса

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BaByliss AS100E
BaByliss AS100E • Керамичка Четка за коса сина боја со јонизација • 3 додатоци • 1000W • 3 брзини • 3 температури • 20мм стандарден дел • 38мм керамички термален дел • 25мм дел за навиткување • Копче за ладен воздух • Филтер кој се вади • Вклучена торбичка ..
1,999ден
BaByliss C325Е
BaByliss C325Е • Професионално Фигаро • црна боја • Брзо загревање • Варијабилна температура до 180 степени температура • Sublim touch обложување • Спирала во конусна форма 25мм ..
1,199ден
BaByliss Intuition 1000 AS570E
• Ротирачка Професионална Четка за коса бело/виолетова боја со јонизација • 2 додатоци • 1000W • 2 брзини/2 температури + копче за ладен воздух • 2 нивоа на ротација • Голема четка 50мм + средна четка 35мм • термално и керамичко обложување • кутија за чување • филтер кој се вади ..
3,699ден
BABYLISS iPRO A S530E
• Ротирачка Професионална Четка за коса бело/виолетова боја со јонизација • 2 додатоци • 700W • 2 брзини/2 температури + копче за ладен воздух • 2 нивоа на ротација • 35мм стандарден дел • термално и керамичко обложување ..
1,950ден
BaByliss Pro 180 Large C332Е
• Професионално Фигаро • црно златна боја • Брзо загревање • Варијабилна температура до 180 степени температура • Sublim touch обложување • Спирала во конусна форма • Дијаметар 32мм ..
1,399ден
BOSCH PHA 2204
ФИГАРО Боја: виолетова 2 степени на температура 300 / 600 W Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата ) Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици -20мм Округла четка за поголем волумен ..
1,999ден
BOSCH PHA 2300
Фигаро Боја: металик плава / темно плава 2 степени на температура 350 / 700 W Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата (180 W) Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици Округла четка..
1,899ден
BOSCH PHA 2661
Фигаро Боја: сребрена /темно сива Ionizacija: за полесно чешлање на косата и намалена статичност 2 избора на температури Одвоена "cool" типка за фиксирање на фризурата (170 / 350 W) Кукица за обесување Заштита од прегрејување Округла четка со мешани чет..
2,999ден
ECG HK 130 IONIC
ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА Моќност: 800 W Должина на кабел: 1,8 m Бучност: 85 dB Степени на брзина: 2 Број на нивоа на температура: 2 Јонизациска функција Тастер за ладен воздух Број на ротациони четки: 2 Скриен кабел Димензии (Ш × В × Д): 410 ..
1,599ден
GRUNDIG HS 5230
ФИГАРО - Тенок грејач за особено дефинирани кадрици или бранови  - Грижа и заштита - керамички слој со турмалин и наносилвер технологија - Погоден за долга коса  - Прилагодлива регулација на температурата од 120 ° C до 210 ° C  - Сино LED осветлување - дисплеј за функци..
1,490ден
Grundig HS 6280
Направено од 4 премиум SWAROVSKI елементи Color & Shine™ Activator: Premium керамички четки за стилизирање со кератин финиш  1200 вати за професионално стилизирање во домашни услови 3 термо четки со  roll out функција 2 јачини на греење и подесување на јалина на толи..
2,290ден
ROWENTA CF-2110
ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА Дијаметар на четка: Ø 16mm 2 Нивоа на температура Ротационен кабел 360º Ладен врв Прекрасни мали кадрици Безбедно користење благодарение на керамичкиот слој Лесен за користење Напон: 110-240V  50/60Hz   25W    ..
790ден
ROWENTA CF9320D0
ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА ФЕН ЧЕТКА МОЌНОСТ: 1000W КЕРАМИЧКА ОБЛОГА 2 Нивоа на температура ЈОНИЗАТОР ..
3,499ден
SEVERIN 0809
ФИГАРО ЧЕТКА Моќност: 300 W Број на брзини: 2 Број на температура поставувања: 2 Две четки со различни големини (дијаметар 20мм/ 25мм) Топлинска безбедност на врвот од секоја четка Копче за лесно отстранување на косата од четката Вртлив кабел ..
1,099ден
ST HC-Z200
ST HC-Z200 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА • Бренд: Superior Technology • црна боја • Ултра брз PTC греач • 200 степени • дијаметар на виткање 19мм • Моќност: 30W • Хромирани плочки • идеален за сите типови коса ..
499ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012