Фотодепилатори

Фотодепилатори

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
PHILIPS SC2005/00
ФОТОДЕПИЛАТОРНАМАЛУВАЊЕ НА ВЛАКНАТА ДО 75% ПО ТРИ ДО ЧЕТИРИ ТРЕТМАНИЛАМБА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ: ИСПОРАКА> 250.000 БЛЕСОЦИЗОНИ НА ТЕЛОТО: РАЦЕ, НОЗЕ, СТОМАК, БИКИНИ-ЗОНА, ПАЗУВИБЕЗЖИЧНА УПОТРЕБАНЕЖЕН КОН ВАШАТА КОЖА СО ПЕТ НАГОДУВАЊА НА СВЕТЛОСНАТА ЕНЕРГИЈА ЗА ДА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ ТИП КОЖА ..
24,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012