Прочистувачи на воздух

Прочистувачи на воздух

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
GORENJE OPTIAIR 203M
Прочистувач на воздух Gorenje Optiair 203M Тајмер: Дигитален LCD: LCD дисплеј Јонизатор Турбо режим на работа Индикатор за чистење на филтерот Боја: Бела Површина на просторот: 20 m2 Димензии (ШxВxД): 32,5 × 50 × 17,5 cm ..
10,490ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012