Аспиратори

Аспиратори

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
FAVORIT 2240 LX
Инка аспиратор - 60 cm модел - копче on/off - 3 брзини - 550 m3/h - 1 мотор - сијалици  1x28W - алуминиумски касетни филтри - излез 120 mm -  N/RV систем - боја: inox ..
5,000ден
FAVORIT 3159 INOX - (60cm)
Инка аспиратор со стакло - 60 cm модел - on/off копче - 3 брзини - 550 m3/h - 1 мотор - сијалици  1x28W - калено транспаретно стакло - алуминиумски касетни филтри - излез 120 mm -  N/RV систем - боја: inox панел со стакло ..
6,990ден
FAVORIT 3159X 90cm
- 90 cm модел - копче on/off - 3 брзини - 550 m3/h - 1 мотор - сијалици 1x28W - калено црно стакло - алуминиумски касетни филтри - излез 120 mm - N/RV систем - боја: inox, црн ..
8,500ден
FAVORIT 3422
- Црно предно калено стакло - 60 cm - копче on/off - 3 брзини - Капацитет: 850 m3/h - Моќ на мотор 1 x 210 W - Осветлување: халогенски сијалички 2 x 25 W - Алуминиумски касетни филтри - 120 mm излез - N-RV систем - Димензии: 68,5/57,5/55,5 cm - Нето тежина: 9,5 kg - Бруто ..
6,990ден
FAVORIT 3522
- Црно предно калено стакло - 60 cm и 90 cm модел - Eкран на допир - 3 брзини - Капацитет: 850 m3/h - Моќ на мотор 1 x 210 W - Осветлување: халогенски сијалички 2 x 25 W - Алуминиумски касетни филтри - 120 mm излез - N-RV систем - Димензии за 90 cm: 90,0/51,0/47,5 cm - Tежин..
8,300ден
GORENJE DT6SY2B
Куќиште: Лакирана површина Црна Одвод: Инокс Боја на декоративниот оџак: Инокс Самостоен ѕиден кујнски аспиратор Издувно и проточно Управување: Копче - simplicity Механичко управување Стандардна Халогенско осветлување: 2 × 20 W Копче за уклучување/исклучува..
16,990ден
GORENJE DT6SY2W
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор   Управување: Копче - simplicity   Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 618 m³/h   Енергетска класа: D   Gorenje  Simplicity 2   Димензии (ШxВxД):&nbs..
16,990ден
GORENJE WHC623E16X
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор   Управување: Копче   Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 505 m³/h   Енергетска класа: B   Gorenje  Essential линија   Димензии (ШxВxД): 60 × 25..
6,590ден
GORENJE WHC923E16X
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: B Материјал на куќиште/декоративен оџак: Инокс / Инокс Боја на куќиште/декоративен оџак: Инокс / Инокс Енергетска класа на осветлувањето : A Енергетска класа на филтерот за маснотии:..
8,250ден
GORENJE WHCR623E15X
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор   Управување: Копче   Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 408 m³/h   Енергетска класа: C   Gorenje  Essential линија   Димензии (ШxВxД): 60 × 29..
8,250ден
MAX 3262 INOX
Мотор: 2 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини  On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Капацитет: 460 m3/h Двокасетен филтер Ширина: 60 сантиметри Материјал: нер'ѓосувачки челик Боја:инокс ..
3,690ден
MAX 3262 WHITE
Мотор: 2 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Капацитет: 460 m3/h Двокасетен филтер Ширина: 60 сантиметри Материјал: нер'ѓосувачки челик Боја:бела ..
3,490ден
MAX ART DECO 6B ECO
Мотор: 95W двојно-турбински заштитен  хипер мотор; Механичка контролна табла со 3 брзини; On/ Off пилот сијаличка; 2 х 50W халогени лампи; Капацитет: 500 m3/h; Притисок: 320 Pa; Ниво на шум: 48 dBA; Можност да користи филтри со активен јаглен; Ширина:60 cm; Материјал:нер'..
9,590ден
MEKAPPA FALCON 60SF11PBE
Аспиратор ..
8,990ден
MEKAPPA FALCON CLA26-60BB 11PBE
Ѕиден аспиратор * 60 cm модел * Капацитет: 500m³ / h * 2 предни стаклени панели * Механичка контрола * 3 нивоа на брзина * 1x40W светло * 120mm излез на димовод * Алуминиумски филтер * Опционен карбонски филтер / (YKF-E)  ..
8,490ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012